Junior Strakonice – Sušice 4:2 (1:1). Branky Junioru: Čapek (PK), Zelenka, Novotný a Nosek. Sestava: Lízal – Čapek (Peroutka), Říha, Šimek (Zelenka), Kočí – Petráň (Novotný), Funda (Brož), Němeček (Mička), Nosek (Novák) – Máška, Šourek (Krýsl). Rozhodčí: Dunovský, Mráz, Frček.

Po čtvrt hodině šli do vedení hosté, když dlouhým pasem mezi beky vysunuli Míčku a ten prostřelil Lízala. Ve 21. minutě předvedli hezkou akci domácí. Petráň s Němečkem si vyměnili balon, Němeček průnikovkou vysunul Noska a ten byl ve vápně faulován. Nařízenou penaltu proměnil Čapek – 1:1. Těsně před poločasem krásný pas Mášky našel rozběhnutého Noska, který tvrdě zakončil, ale brankář vytáhl bravurní zákrok.

Druhý poločas opět načali brankou hosté a dostali se do vedení v 52. minutě. V 56. minutě trestný kop Čapka vytáhl brankář na rohový kop. Po rozehraném rohovém kopu nastřelil Novotný tyč, k odraženému balonu se dostal Zelenka a srovnává skóre na 2:2. V 71. minutě se ve vápně hostí dostal k balonu Novotný a přesně zakončil – 3:2. V 89. minutě předvedl Nosek na vápně husarský kousek, když si levou nohou přehodil obránce a pravou přesně zacílil a tak určil konečný výsledek 4:2 pro domácí.

Jiří Cibulka