SK Čkyně - SK Lhenice 1:0 (0:0)

Branka: 76. Schettini Samuel. ŽK: 3:1. ČK: 0:1 75. Vincík. Rozhodčí: Kollárik - Němec, Jeřábek.

Ani jednomu ze soupeřů se na jaře zatím nedařilo výsledkově. Výhrou si Čkyňští v tabulce trochu ulevili, Lheničtí se však po porážce o to více potápějí do sestupových vod.

"Velký kámen nám spadl ze srdce. Konečně jsme si mohli vítězně zakřičet. Utkání o jednom gólu jsme rozhodli v závěru, když se trefil Samuel Schettini a zapsal si tak první gól v A týmu. Blahopřeji. Kolik si zapsal pokladník, mi není známo. Na obou stranách chyběli trenérům zranění hráči. U nás je to extrém, který nepamatuji. Ale nějak se s tím poperem. Kapitánovi hostů přeji brzké uzdravení, když nedohrál pro výron kotníku. Kluky musím pochválit za zodpovědný výkon a mám radost, že po zranění naskočil Honzík Pešlů a vedl si dobře. Z německé hokejové DELky se nám vrátil pomoci Dan Schwamberger. Děkuji našim fans za pěknou atmosféru," shrnul utkání čkyňský trenér Jan Děd.

Fotbalová I.A třída: Strunkovice - Vimperk 5:1 (3:1).
Strunkovický favorit nezaváhal, Vimperk si od Blanice odvezl pět branek

"Další zápas bez bodového zisku. Doma s Vimperkem jsme za body šli a i když to nevyšlo, nebyl jsem nespokojen. Mirovice byly nad naše síly, ale utkání jsme odmakali. Ve Čkyni, které chybělo několik hráčů, jsme ale při vší úctě k domácím, měli bodovat. Dobře jsme začali a Jirkovský dvakrát po úniku na pravé straně nebezpečně centroval. Jenže jsme v prvních deseti minutách přišli ke třem zraněním, kdy Beran sice se sebezapřením dohrál, ale Mahák vydržel jen do začátku druhé půle a kapitán Tůma musel bohužel ze hřiště hned. Domácí měli pak do konce poločasu více ze hry, přežili jsme jednu stoprocentní šanci a dva závary na malém vápně. Z naší strany chaos, nekomunikace, byli jsme na hřišti, ale nebyla tam vidět týmová snaha se porvat, zápal, chybělo mi to, o čem jsme mluvili před zápasem v kabině, to nejdůležitější. Domácí byli bojovnější, silovější. Fotbalově od obou mužstev velmi slabé. Ve druhém poločase jsme začali jinak, přišlo mi, že máme více ze hry a po příchodu uzdraveného Máčla i lepší pohyb. Bohužel, nesmyslný faul v hloubi útočné poloviny ocenil rozhodčí po intervenci pomezního červenou kartou pro Vincika a navíc jsme následný dlouhý nákop nechali propadnout do vápna a inkasovali branku. Poté jsme sice i v deseti byli aktivnější, ale vyrovnat se nám nepodařilo, čímž nám většina mužstev odskočila," komentoval utkání lhenický trenér Ivo Čech a doplnil: "K již avizovaným absencím na následující utkání se Strunkovicemi, které jsou favoritem celého ročníku, tak přibyl vyloučený a další zranění hráči. Uvidíme, jestli vůbec dáme dohromady jedenáctku."


Načítám tabulku ...