Tatran Prachatice - FK Vodňany 4:0 (2:0)

Branky: 15. I. Horák, 39. M. Babka, 74. P. Brom, 82. O. Šváb. ŽK: 1:3 (Kováč - Iljushkon, Kukla, Šteier). ČK: 0:1 (41. Kukla). Rozhodčí: Vican st. - Boček, Svoboda.

Oba celky postrádaly některé klíčové hráče, nicméně domácí Tatran byl od začátku aktivnější a napadal soupeře po celé hrací ploše. Z toho pramenil i vedoucí gól. Hra poté trochu ztratila na tempu, ale stále více hrozili Prachatičtí. Ti také dali pět minut před půlí druhý gól, když dva pokusy zlikvidoval gólman Budín, ale na dorážku Babky již nemohl reagovat. Branka přinsla emoce, které vyústily ve vyloučení vodňanského Kukly. Poločas již Tatran dohrál s míčem na kopačkách.

Ve druhém poločase domácí nikam nespěchali a přizpůsobili se hře soupeře. Po hodině hry začali domácí trenéři posílat na hřiště čerstvou krev, hra znovu získávala na obrátkách a vyústěním toho byly další dva góly ve vodňanské síti.