Lhenice – Velešín 3:3 (3:2). 16. F. Funda, 27. K. Ryšánek, 37. M. Mahák – 24. J. Šváb, 42. T. Pomije, 69. M. Špát.

„Se vší úctou k soupeři, nevím, jaký zápas bychom chtěli vyhrát, když ne tento. Prakticky od první minuty jsme se dostávali do gólových příležitostí, k naší škodě jsme s nimi nenakládali dobře a naopak svým chybami dovolili hostím odehrát poločas s pouze jednobrankovým mankem. Ve druhém poločase, možná i díky vynuceným střídáním, jsme vypadli z role a soupeř po další hrubé chybě na obranné polovině srovnal skóre. Konečný výsledek je pro nás prohrou, jak pro vývoj v tabulce soutěže, tak vzhledem k průběhu zápasu. Chyby musíme hledat hlavně u sebe a cestou není nic jiného, než práce každého z hráčů, což jsme si vyzkoušeli v minulé sezoně a já doufám, že si to kluci pamatují a přistoupí k tomu tak, jak je třeba,“ komentoval duel lhenický trenér Ivo Čech.