Lažiště - Lhenice 4:0 (4:0).
Branky: 25. J. Makoš, 28. T. Vokatý, 35. M. Sedláček, 43. J. Pěsta.

„Výsledek vypadá jednoznačně, ale po třech minutách jsme mohli prohrávat. Ani tentokrát jsme se nevyvarovali špatného začátku. Prvních deset minut byli hosté lepší, ale nedali vyloženou šanci. Proměnit to, asi by zápas vypadal jinak. My pak převzali iniciativu a zbytek poločasu byli lepším týmem. Dali jsme po pěkných akcích čtyři góly. Soupeř hrozil z brejků. Celkem to byl docela dobrý fotbal. My tentokrát byli efektivní, soupeř ne, proto jsme po zásluze vyhráli,“ hodnotil utkání domácí trenér Josef Raušer.

„Jeli jsme sem s tím, že bychom rádi něco urvali. Sice chyběl gólman Dvořák, ale to nic neřešilo. Lažišťští mají individuality, které zápas rozhodly. V prvním poločase jsme propadli absolutně ve všem. My měli sice hned na začátku dobrou šanci, ale nedali ji. Od nás to bylo vše, co jsme za celý zápas předvedli, domácí byli lepším týmem. Doufám, že se naši hráči z tohoto utkání ponaučí a v příštím zápase doma proti Vimperku to bude lepší, i když nám bude chybět několik hráčů. Doufám, že to zvládneme,“ doplnil k utkání lhenický lodivod Václav Mareš.

Semice - Prachatice 3:0 (0:0). 64. (PK) L. Zborník, 83. M. Škulina, 89. P. Keclík.

„První poločas nevypadal špatně. Měli jsme tam solidní akce, ale do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Pak jsme po přestávce vyrobili zbytečnou penaltu, kterou domácí proměnili. Pak na nás padla deka a nedokázali jsme na to odpovědět. Závěr utkání se nám vůbec nevydařil a během pěti minut jsme dostali další dva góly,“ komentoval utkání prachatický trenér Lukáš Kubát.

Vimperk - Planá u ČB 1:0 (1:0). 34. M. Šíp.

„Zápas s Planou jsme chtěli vyhrát a celý týden jsme se na něj připravovali. Bohužel, v pátek jsem během půl hodiny dostal dvě omluvenky. Záda nepovolila Chvostovi start v zápase a velké problémy měl Mates Císař. Na svůj zápas dorostu nejel Michal Uhlík, který nastoupil v základu na beku. Na střídačce jsem měl připravené polozdravé hráče Lukáše Sýse, Radka Gyürüsiho. Zápas jsme začali hodně špatně a hosté se dostali hned v první minutě do velké šance. Celý první poločas jsme měli veliké problémy s brejky hostů a zaplať pánbůh jsme neinkasovali žádný gól. Výborně nám zahrála celá obrana včetně brankáře Wintera. Ten vytáhl několik extra dobrých zákroků a hodně nás podržel! Neskutečný výkon podal Martin Šíp, který dokonce rozhodl celý zápas a krásným gólem určil skóre zápasu na 1:0 pro nás. Jsem nesmírně šťastný za tři důležité body. Odehráli jsme dobré utkání a všichni hráči ho odmakali naplno,“ zhodnotil utkání vimperský trenér Uhlík.