SKUPINA A

Lhenice – Větřní 6:0 (5:0)

Branky: 3. (PK), 34. a 58. (PK) J. Růžička, 11. M. Janošťák, 14. P. Vincík, 31. M. Fišer. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Pánek.

"Něco jsme si řekli k minulému zápasu ve Chvalšinách a udělali nějaké změny v sestavě, některé vynucené absencemi, jiné dané plánovanou rotací hráčů v kádru. Začali jsme výborně a po půlhodině bylo prakticky rozhodnuto, hráli jsme s chutí a soupeř měl směrem dozadu s námi problémy. Druhé dějství se víceméně dohrávalo a my využili možnosti střídání. Těší mě nula vzadu, na druhou stranu, ke vší úctě k soupeři z Větřní, prověřil nás velmi málo. Výsledek odpovídá průběhu hry, ale dobře víme, že to byl svým způsobem výjimečný zápas, které se moc často nehrají," hodnotil duel lhenický trenér Ivo Čech.


Načítám tabulku ...

SKUPINA B

Bavorov – Stachy 3:0 (2:0)

Branky: 23. a 84. J. Funda, 26. J. Varyš. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Švarc.

Opět řádila zkušená domácí dvojice Funda - Varyš. V prvním poločase Bavorov svého soupeře přehrával a zaslouženě vedl. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale branku dali opět domácí a pečetili již svou pátou výhru sezony.

Bělčice – Netolice 2:1 (0:1)

Branky: 55. (PK) A. Ježek, 89. L. Mála – 17. M. Raušer. ŽK: 3:3. Rozhodčí: Pravda.

Souboj bezbodových týmů nakonec pro sebe zlomili domácí. V hostujícím celku se na post stopera postavil trenér Mužík. Netolické fotbalisty znovu srážely vlastní chyby.

Fotbalová I.B: Strunkovice - Čkyně 1:0 (1:0).
Fotbalová I.A: Po hodech přišel půst, tentokrát brali body jen hráči Strunkovic

Vlachovo Březí – Prachatice B 3:1 (1:1)

Branky: 15. M. Hojdekr, 85. J. Toncar, 92. Š. Kouba – 33. T. Balica. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Handšuh.

Domácí předvedli dobrý výkon. První půlhodinu byli lepším týmem a zaslouženě vedli. Pak se hra vyrovnala, ale také více kouskovala a hosté srovnali. Domácí trpělivě čekali na svou šanci a v závěru zlomili zápas na svou stranu.

"Utkání jsme nezvládli. Domácí byli důraznější, fotbalovější, běhavější a vyhráli naprosto zaslouženě. Pro nás je to velké varování. Ačkoliv jsme se sešli v poměrně dobré sestavě, tak výkon tomu vůbec neodpovídal," komentoval výkon svého týmu prachatický trenér Josef Hopfinger.

Chelčice – Vacov 6:2 (3:0)

Branky: 11., 66. a 75. H. Buzhdyhan, 26. Š. Kryštof vlastní, 36. a 79. J. Křenek. ŽK: 0:3. Rozhodčí: Marek.

Chelčice, i když se jim doposud nedařilo bodově, předváděly dobrý kombinační fotbal. Tentokrát svůj týmový výkon domácí podpořili i brankami a spolufavorita soutěže jednoznačně přejeli. "Výsledek odpovídá naší předvedené hře, celý zápas byli domácí jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. To co jsme dnes předvedli, nemá s fotbalem vůbec nic společného," neskrýval své pocity vacovský trenér Kopáčik.


Načítám tabulku ...