Tatran Prachatice B – Netolice 0:2 (0:1)

Branky: 44. V. Fišer, 60. V. Ficl. ŽK: 3:2. Rozhodčí: Pánek – Ovčáček, Harvalík.

V první půli byli aktivnější domácí, ale v závěru poločasu udeřil soupeř. Béčko Tatranu se snažilo alespoň srovnat, ale Netoličtí přidali druhý gól a poté byli lepším týmem. Body si odvezli zcela zaslouženě, když ještě několikrát trefili brankovou konstrukci.

Dražejov – Chelčice 0:6 (0:3)

Branky: 14. a 49. (PK) J. Chalupský, 20., 62. a 64. V. Pícha, 43. (PK) P. Celý. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Hájek – M. Mráz, Švejnoha.

Hostující celek vyhrál zcela zaslouženě. Domácím se nedařilo zhola nic, naopak soupeři vycházelo téměř všechno a bere další důležité tři body. Soutěž dostala zcela nový náboj, sestupová místa dělí od osmého místa jen tři body.

Fotogalerie: I.B: Vacov - Volyně. 240429

SK Vacov – Slavoj Volyně 7:2 (2:0)

Branky: 16., 48., 52. a 57. J. Bubík, 39. F. Zitta, 58. A. Jírovec, 72. V. Valta – 68. (PK) M. Chvosta, 81. M. Vávra. ŽK: 6:4. ČK: 0:1 (86. P. Hájek). Rozhodčí: Trkovský – Braťka, Datsenko.

Herně patřil začátek hostům, ti však neproměnili šance a domácí trestali. To se opakovalo ještě jednou. Třetí gól Volyňské položil a na hřišti kraloval již jen Vacov. Hrdinou zápasu byl čtyřgólový střelec Jiří Bubík.

Sokol Sedlice – Sokol Bavorov 2:2 (2:2)

Branky: 2. (PK) M. Vančát, 37. J. Čabrádek – 8. D. Folta, 39. P. Krejčí. ŽK: 2:9. ČK: 0:1 (65. Krejčí). Rozhodčí: Ťupa – Hruška, Kešner.

Vyrovnané utkání plné soubojů a karet skončilo spravedlivou dělbou bodů. Hosté ukázali nejen herní kvalitu, ale i nekázeň, když si jako nejtrestanější tým všech soutěží připsali další červenou kartu.

Fotogalerie: B třída: Stachy - Běčice. 240427

Sokol Stachy – Sokol Bělčice 2:0 (0:0)

Branky: 49. (PK) P. Záleský, 65. (PK) J. Mánek. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Barva – Pečenka, Kovařík.

Zápas o šest bodů lépe zvládli domácí, i když ze dvou penalt. Hosté odjížděli zklamáni vlastním výkonem.

Otavan Štěkeň – FC Vlachovo Březí 0:2 (0:1)

Branky: 27. J. Toncar, 82. R. Mráz. ŽK: 3:4. Rozhodčí: Braťka – Handšuh, Kostka.

V prvním poločase byli aktivnější hosté a šli do vedení. Po změně stran byli naopak lepším týmem domácí, ale nedokázali to přetavit ve vyrovnání. Naopak hostům se podařilo střídání a přidali i druhý gól.

Fotogalerie: Junior B - Hoštice. 240427

Junior Strakonice B – Střelské Hoštice 1:1 (1:0)

Branky: 38. E. Košek – 92. (PK) V. Dohonyi. ŽK: 1:4. Rozhodčí: Švarc – Marek.

Z domácí strany to byl asi nejlepší jarní výkon, ale ani tentokrát na body nestačil. Béčko Junioru sahalo po třech bodech, o které však přišlo v nastaveném čase zápasu z pokutového kopu.