TJ Netolice 1892 - Sokol Bavorov 4:3 (2:3)

Branky: 34. a 35. D. Reindl, 79. a 83. F. Rokůsek - 1. D. Roučka, 6. D. Folta, 8. J. Varyš. ŽK: 4:9 (Baloušek, Hudec, Mužík, Raušer - Färber a Folta 2, V. Funda, Roučka, Šuba, Tomek, Krejčí). ČK: 0:2 (45. Färber, 65. Folta). Rozhodčí: Ovčáček ml. - Juráň, Ovčáček st. Diváci: 300.

Lídr z Bavorova přijel do Netolic v pozici jasného favorita. Tu ještě umocnil na začátku utkání třemi brankami. Když dával bývalý kanonýr Netolic Jakub Varyš v 8. minutě na 0:3, bylo to z domácí strany na ručník do ringu. Ale fotbal opravdu nemá logiku. Domácí zvedly dva slepené góly a navrch šli hosté do kabin o deseti. Jako nejvylučovanější tým podzimu si Bavorov s oslabením v první polovině sezony vždy poradil a nová pro něj nebyla ani situace po druhé červené kartě. Netoličtí však nechtějí zůstat za otloukánka na chvostu tabulky, tlačili se do brány soupeře a dalšími dvěma brankami v rychlém sledu dokázali utkání otočit.

Celé kolo bylo tentokrát tak trochu postavené na hlavu. Prohrál i druhý tým tabulky ze Střelských Hoštic (1:5 ve Stachách), takže se na čele vůbec nic nestalo. A vlastně ani na chvostu tabulky, když svorně vyhrály poslední tři týmy.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...