SKUPINA A

Lhenice – Roudné B 0:0.

ŽK: 1:0. Rozhodčí: Křížek.

Doposud vedoucí Boršov nad Vltavou v sobotu doma podlehl béčku Českého Krumlova a přepustil mu vedoucí příčku tabulky A skupiny I.B třídy. Lheničtí by tak v neděli v případě výhry nad béčkem Roudného oba soupeře přeskočili a dostali se do čela tabulky. Branku však ani jeden z týmů nedal, a tak patří po 7. kole Lhenickým druhé místo tabulky.


Načítám tabulku ...

SKUPINA B

Netolice – Prachatice B 2:0 (2:0)

Branky: 13. a 44. M. Raušer. ŽK: 1:3. Rozhodčí: Háša.

Netoličtí se konečně dočkali výhry. V úvodu zahrozil soupeř, ale jeho šance domácí přečkali a naopak udeřili oni sami.

„Venkovní zápas a opět to samé. Nedokážeme zachytit začátek zápasu a soupeře pustíme do hry. Po našich chybách navíc Netolicím darujeme oba góly a dopředu si nic nevytvoříme. V tomto ohledu domácí vyhráli zaslouženě,“ komentoval duel prachatický kapitán Filip Kolda.

Vlachovo Březí – Štěkeň 4:0 (4:0)

Branky: 2. a 19. J. Toncar, 42. a 43. M. Novotný. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Picka.

Vlachovobřezští vybojovali pátou výhru v řadě díky výbornému výkonu v prvním poločase. Nováčkovi ze Štěkně se zápas nevydařil a body po zásluze zůstaly na Prachaticku.

Volyně – Vacov 2:1 (1:1)

Branky: 11. V. Chvosta, 58. K. Hájek – 25. (PK) D. Vítovec. ŽK: 4:4. Rozhodčí: Šťastný.

Ve vyrovnaném prvním poločase dal každý tým nejprve po jedné brance. Pak si domácí vytvořili velké šance, které však zlikvidoval vacovský gólman Forejtar. Domácí šli znovu do vedení, ale soupeř mohl srovnat, ale neproměnil šance.

„V zápase jsme určitě nebyli horším týmem, ale naše koncovka je žalostná. Proto nevezme z Volyně žádné body,“ komentoval duel vacovský trenér Kopáčik.

Bělčice – Stachy 9:1 (4:0)

Branky: 8. a 35. V. Mach, 38., 40., 54., 76. a 89. M. Ráž, 72. J. Vejšický, 85. J. Křiváček – 74. F. Bílý. Rozhodčí: Hruška.

Na začátku domácí neproměnili šance, ale pak se již začali trefovat a jejich hra se uklidnila. Konečný výsledek 9:1 pak již hovoří za vše.


Načítám tabulku ...