Branky: 18., 22. a 48. Koloušek, 30. Beneš, 53. a 81. Kadlec, 70. R. Žurek - 66. Blatský. ŽK: 1:0 (Funda). Rozhodčí: Kollárik - L. Novák, V. Klimeš. Diváci: 120.

Strunkovičtí utrpěli v prvním jarním kole vůbec první porážku sezony, a to na hřišti v Kamenném Újezdu, kde má svůj jarní azyl Planá u ČB. Aby se jejich náskok po polovině soutěže ještě více neztečil, chtěli doma přehrát Sousedovice. Ty na úvod jara doma překvapivě padly s posledními Hrdějovicemi. U Blanice po většinu hry dominoval domácí tým. Světlým momentem hostů byla krásná rána Blatského do šibenice, která v tu chvíli korigovala stav na 5:1.

Zdroj: Deník/Vladimír Klíma

"Po zaváhání v minulém kole jsme chtěli se Sousedovicemi uspět a po sobotních výsledcích našich konkurentů si upevnit první místo v tabulce. Začátek zápasu byl z obou stran bojovný a vcelku vyrovnaný. Po vedoucí brance z nás spadla nervozita, převzali jsme iniciativu a víceméně kontrolovali hru. V utkání jsme z naší strany střídali jak hezké momenty, tak i značné množství nepřesností. Nastříleli jsme sedm branek, takže musíme být spokojeni. Nakonec jsem rád, že se klukům střelecky dařilo, zvláště Tomáši Kolouškovi, který dal hattrick, ale i Adamovi Kadlecovi, který přidal dva góly. Na druhou stranu musím pochválit i soupeře, který i přes krutý výsledek zanechal ve Strunkovicích dobrý dojem," shrnul utkání domácí trenér Václav Beneš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...