Blaník Strunkovice nad Blanicí - FK Borek 11:0 (4:0)

Branky: 12. V. Páník, 20. a 64. A. Kadlec, 31., 74., 79. a 88. R. Žurek, 34. a 90. O. Kochma, 47. F. Funda, 81. M. Honomichl. Bez karet. Rozhodčí: Smola - Brodský, Černý.

Strunkovičtí již před utkáním věděli, že jejich nejbližší soupeř v tabulce ze Zlaté Koruny utkání 13. kola v Kamenné Újezdě prohrál, a tak se hráčům od Blanice mohlo hrát o to lépe.

"Poslední podzimní utkání jsme chtěli vyhrát a upevnit si tak vedení v tabulce. Na začátku utkání nás sice hosté k ničemu moc nepustili, ale po vstřelení první branky se kluci rozjeli, dařilo se nám kombinovat a především brankově zakončovat. Pochvalu si zaslouží všichni, ale asi nejvíce se směrem kupředu dařilo Romanu Žurkovi, který dal čtyři branky a přidal i nějakou tu asistenci. Pro hosty je výsledek krutý, ale někdy se to tak stane, že do čeho kopnete, to skončí gólem," shrnl utkání strunkovický trenér Václav Beneš a pokračoval: "Většinou kluky nechválím a dost často mi to připomínají, ale tentokrát bych jim i všem lidem, co se pohybují kolem strunkovického fotbalu, rád poděkovat za to, jak jsme zvládli celý podzim. Nechci zapomenout ani na fanoušky, protože hlavně oni jsou našim dvanáctým hráčem."


Načítám tabulku ...