Blaník Strunkovice nad Blanicí - Sparal Kaplice 4:2 (1:0)

Branky: 45+2. (PK) a 79. R. Žurek, 59. A. Kadlec, 69. T. Koloušek - 51. E. Pastier, 82. J. Česák. ŽK: 4:3 (Hovorka, Zoubek, Koloušek, Páník - Štrbačka, Pál, Divoký). Rozhodčí: Hrušková - Rotschedl, Marek.

Václav Beneš, trenér Strunkovic: "První poločas byl vcelku vyrovnaný bez větších šancí na obou stranách. Těsně před přestávkou jsme se ujali vedení z penalty Romanem Žurkem po faulu na něho. Ve druhém poločase jsme zvýšili pohyb a nasazení a odměnou nám byly daší góly a vítězství. Trochu mi zatrnulo po vyrovnání na začátku druhého poločasu, ale kluci za chvíli opět překlopili vedení na naší stranu a dovedli zápas do vítězného konce. Ze soupeře jsme měli velký respekt, proto si vítězství velmi ceníme."

Fotogalerie: Strunkovice - Kaplice lidi. 240505

Zbyněk Ginzel, trenér Kaplice: "Zápas ve Strunkovicích jsme odmakali, ale na body to nestačila. Penalta v závěru prvního poločasu byla hodně přísná a čtvrtý gól byl podle mého z ofsajdu. Mě to tedy vychází na slušnou remízu. Ale na kdyby se nehraje a zápas jsme prohráli. Kluky chválím za předvedený výkon."

Fotogalerie: Strunkovice - Kaplice. 240506


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...