SKUPINA A

Dolní Dvořiště – Netolice 5:4 (4:1). Domácí již měli jistý sestup do okresu, přesto předvedli solidní výkon. po vyrovnané čtvrthodině, kdy byl stav 1:1, přidali v prvním poločase ještě tři branky. netoličtí však nesložili zbraně a dokázali v úvodu druhé půle snížit až na rozdíl jedné branky. Domácí však znovu uskočili na dva góly, a tak čtvrtá branka Netolic již jen znamenala kosmetickou úpravu skóre. V dresu hostů se znovu v dobrém světle představil Jakub Varyš, autor tří branek.

SKUPINA B

Dražejov – Vacov 0:8 (0:5). Vacov sice v úvodu utkání neproměnil penaltu, ale pak rozjel kanonádu, na kterou tým ze Strakonicka neměl žádnou odpověď. V závěru sezony tak Vacov chytil druhý dech, ale na boj o čelo to již nestačilo. Hattrickem se tentokrát prezentoval Filip Zitta.

Čkyně – Prachatice B 2:0 (2:0). Hrálo se již jen utkání z povinnosti. O všem rozhodla desetiminutovka od 28. minuty, kdy dal domácí Josef Král dvě branky a rozhodl tak o třech bodech pro svůj tým.

Strunkovice – Osek B 10:1 (4:1). Ve Strunkovicích se zrodil výsledek kola. Domácí odehráli výborný zápas, což potvrdili i hráči zálohy Oseka. Přes deset obdržených branek byl hostující gólman svému týmu oporou, když dalších pět šancí Strunkovic chytil. Blaník tak obsadil výborné druhé místo.

Vlachovo Březí – Stachy 4:0 (0:0). Karty byly rozdány. Domácí spadávají, hosté se zachránili. Proto se očekával bezstarostný útočný fotbal z obou stran. To se také potvrdilo. Hostující tým nastoupil s hráči z lavičky, přesto si vytvořil v prvním poločase minimálně pět vyložených šancí. Ale kanonýři Šíp se Záleským seděli na lavičce a nemohli uvěřit, co všechno se dá zahodit. A že toho bylo. Domácí byli v klidu, protože věděli, že tenhle tým jim gól nedá. Po přestávce naopak sami udeřili v 47. a 50. min, kdy Brzobohatý a po něm Beránek je poslali do vedení 2:0. Pak konečně Stachy prostřídaly, ale to již bylo pozdě na zvrat. Březí si vedení zkušeně hlídalo a šance hostů končily stejně jako v prvním poločase. V úplném závěru přišel super kiks hostujícího stopera a Hubáček sám na brankáře nezaváhal – 3:0. V poslední minutě navíc z pokutového kopu Kužvart stanovil konečný výsledek – 4:0. Pro hosty byl výsledek krutý, ale pro znalce kopané bylo až úsměvné sledovat neschopnost některých stachovských fotbalistů v rozhodujících okamžicích hry.

 1. Sousedovice⋌ 26 15 9  2 55:20 54

 2. Strunkovice⋌ 26 17 1  8 67:28 52

 3. Vacov⋌ 26 15 3  8 65:33 48

 4. Sedlice⋌ 26 14 5  7 59:42 47

 5. Čkyně⋌ 26 14 4  8 50:28 46

 6. Bělčice⋌ 26 12 5  9 49:48 41

 7. Cehnice⋌ 26  9 7 10 36:35 34

 8. Prachatice B⋌ 26  8 8 10 50:52 32