SKUPINA A
Kaplice - Netolice 4:1 (1:1).
Utkání začalo očekávaným náporem domácích, kteří byli více na míči. Netoličtí začali spíše za zajištěné obrany s pokusy o rychlé protiútoky. Jeden takový se povedl a po vybojovaném rohovém kopu se povedlo hostům vstřelit gól Konvičkou. Kapličtí se ještě více po obdrženém brance tlačili do útoku, ale finální část jim dlouho nevycházela. Ke konci poločasu měl příležitost navýšit vedení hostů Varyš, ale nepovedlo se mu trefit branku. Domácím se bohužel ještě podařilo těsně před přestávkou vyrovnat, když povedenou akci se štěstím zakončil domácí kapitán Gondek. Brzy po začátku druhé půle si Kapličtí vzali vedení na svou stranu po dorážce kanonýra Lesňáka. Proti výborně hrajícím domácím Netoličtí už na zvrat neměli. Kaplice do otevřené obrany vstřelila poté ještě dvě branky a to ještě několik šancí pochytal výborně chytající Šanda. Utkání tak skončilo zaslouženou výhrou 4:1 pro domácí Kaplici.

Strunkovice - Vacov 0:1.
„Nastoupili jsme bez několika opor. Ale zahodili jsme několik slibných šancí, nedali jsme penaltu a soupeř po chybě v naší obraně skóroval. Celkově to byl matný výkon celého týmu. Samo to zkrátka nepůjde. Příští utkání v Cehnicích to zkusíme napravit,“ komentoval porážku domácí asistent trenéra Petr Kortus.

Čkyně - Sousedovice 0:1.
„Zápas o první místo jsme bohužel nezvládli. Na míči jsme byli více celý zápas a měli optickou převahu, to vše ale jen po vápno a takovýto výkon prostě na takového soupeře nestačí. Je to pro nás krutá prohra, soupeř ohrozil pořádně naší branku jen jednou, ale i to na nás tentokrát stačilo,“ shrnul duel vedoucí čkyňského týmu Patrik Krull.

Osek B - Stachy 3:1.
„Domácí sbírají v klidu body, kdežto hosté jich mají stále poskrovnu. Navíc se trenérovi dost hráčů omluvilo, a tak tým nenastoupil v nejsilnější sestavě. Hrál se bojovný zápas, hned v 10. minutě domácí zahrávali penaltu, ale brankář Šebánek si se střelou bezpečně poradil. Až do poločasu se hrál technický fotbal bez větších faulů a zákeřností, také však bez vyložených šancí. Po přestávce Osek nasadil do útoku rychlé hráče z prvního mužstva a hned to bylo znát. Po závaru před brankou se prosadil Hřebíček a bylo to 1:0. Chvíli poté však po pěkné akci vyrovnal Záleský. Hosté živili naději na bod až do 82. minuty, kdy po křídle unikl Čermák a jeho centr využil Hoch na 2:1. Hned po minutě do té doby výborně hrající stoper hostů Eigner udělal hrubku, přišel o míč, rychlík Hoch utekl a předložil balon Čermákovi, který z malého vápna skóroval na 3:1. Hosté zápas odbojovali, ale ve druhé půli byli přece jen lepší domácí,“ shrnul utkání vedoucí stašského týmu Tomáš Anderle.

Vlachovo Březí - Bělčice 1:4.
Po třech domácích výhrách to Vlachovobřezským tentokrát nevyšlo. Kritický pro ně byl přelom obou poločasů. V závěru toho prvního inkasovali do šatny hned dva góly a po návratu na hřiště jakoby stále byli opaření a inkasovali potřetí. Sice pětadvacet minut před koncem Martínkem snížili, ale na zvrat již nebylo. Naopak v nastaveném čase soupeř své vítězství ještě pečetil.

Dražejov - Prachatice B / Záblatí 5:0.
Konfrontace nováčků z Prachaticka a Strakonicka nedopadla pro hosty dobře. Dražejov hraje na domácím hřišti dobře a potvrdil to i tentokrát. Po brankách ve 25. a 32. vyhrál první půli o dva góly a když domácí přidali v úvodu té druhé třetí branku, bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Pro hosty je však porážka až příliš krutá.

 1. Sousedovice⋌ 7 5 2 0 11:4  17
 2. Vacov⋌ 7 4 2 1 13:4  14
 3. Čkyně⋌ 7 4 1 2 18:6  13
 4. Osek B⋌ 7 4 1 2 15:10 13
 5. Bělčice⋌ 7 4 1 2 12:13 13
 6. Strunkovice⋌ 7 4 0 3 12:5  12
 7. Dražejov⋌ 7 3 1 3 15:16 10
 8. Sedlice⋌ 7 3 1 3 11:12 10