Start do jara Husinečtí totálně prospali. Jak jinak charakterizovat to, že k utkání do Sousedovic vůbec neodjeli. "Bylo nás jen osm a v takovém počtu to nemělo význam," znělo z klubu. Z jedné strany se dá pochopit, že se na hřiště suveréna soutěže, který rozdává příděly na počkání, nikomu v takovém počtu nechce, ale na druhé straně ke kontumaci patří i tučné pokuty a poplatky. Ba co více, Husineckým hrozí, že budou při další kontumaci vyloučeni ze soutěže. Na jedno utkání již nedorazili již na podzim do Bělčic.

Fanoušci Slavoje čekali, jak se hráči rehabilitují ve druhém jarním kole. To doma hostili celek ze Střelských Hoštic. A ani tentokrát to nedopadlo dobře. Konečný výsledek vůbec nikoho od Blanice nemohl potěšit.

V prvním poločase to herně až tak špatně nevypadalo, ale fatálními chybami domácí pomohli soupeři k vedení 1:4. Ještě prvních dvacet minut druhého poločasu bylo srovnatelných, avšak od 70. minuty přidali hosté další čtyři branky a na výsledkové tabuli nakonec svítilo 1:8 (Wágner (11) - Křivanec a Květoň 2, Heřman, Dohovyi (11), Kuncl, Hlava).

V dalším kole jedou Husinečtí do Volyně, tak snad na třetí pokus se faqnoušci dočkají bodového výsledku.


Načítám tabulku ...