close Mladší přípravka FC Vlachovo Březí vyhrála OP Prachaticka. info Zdroj: FC Vlachovo Březí zoom_in Mladší přípravka FC Vlachovo Březí vyhrála OP Prachaticka. Již v pátek před posledním mistrovským víkendem ve fotbalových soutěžích si mladší přípravka FC Vlachovo Březí zajistila první místo v OP Prachaticka. V posledním mistrovském utkání mladí "Kozlíci" doslovala zdemolovali společenství Strunkovice / Netolice 10:1. Střelcem utkání byl již tradičně Tomáš Šílený, který tentokrát vstřelil šest branek. Zbylé čtyři zásahy jdou na konto Jakuba Hojdekra.

Svěřenci Miroslava Podlešáka nakonec získali mistrovský titul se ziskem 54 bodů a pětibodovým náskokem na druhý tým tabulky ze Čkyně.

Skvělou sezonu mají za sebou i vlachovobřezští mladší dorostenci. Ti svou spanilou jízdu sezonou bez jediné porážky završili výhrou 8:3 nad Bernarticemi. Po poločase to sice bylo ještě 3:3, ale rozhodnutí přinesl nástup do druhého poločasu, kdy v rozmězí šesti minut nastřílel kapitán týmu Denis Kapuscinský tři branky. Konečný výsledek 8:3, o který se s kapitánem ještě podělila dvojice Václav Novák - Vojtěch Jůzek, pak přinesla krásnou tečku za sezonou.

Pohár pro vítěze I.A třídy předali vlachovobřezským mladším dorostencům předseda KFS Jihočeského kraje Tomáš Pintér a za komisi mládeže Tomáš Kostka. Pak již mohly vypuknout oslavy, které stály za to.

Zdroj: FC Vlachovo Březí