Strunkovice nad Blanicí - Vodňany 4:0 (2:0)

Branky: 28., 30. a 52. R. Žurek, 65. J. Nosek. ŽK: 1:3 (Kadlec - Hudák, Benedikt, Volmut). Rozhodčí: Mrosko - Ovčáček, Zabilka.

Před strunkovickými fotbalisty stál jasný úkol. Druhá v tabulce Zlatá Koruna zvítězila ve Čkyni 3:0 a dotáhla se tak na lídra na dva body. Strunkovičtí tak chtěli vyhrát, aby se vrátili na původní pětibodový náskok před tímto kolem. To se podařilo a již klepou na dvaře krajského přeboru.

"Chtěli jsme vyhrát a udržet si odstup od Zlatky na pět bodů. Začátek zápasu byl vcelku vyrovnaný bez větších šancí před oběma brankami. Asi po půl hodině hry se nám podařilo vstřelit vedoucí branku a za dvě minuty druhou, obě po pěkných kombinacích v šestnáctce soupeře. Ve druhém poločase jsme tak mohli hrát v klidu a čekat na chyby soupeře. Ty přišly a mi přidali další dvě branky a vyhráli zaslouženě 4:0. Utkání se muselo divákům líbit. Všichni kluci předvedli zodpovědný a kvalitní výkon, směrem dopředu se dařilo především Romanovi Žurkovi, který dal tři branky. Dík za pomoc a výbornou hru patří klukům z naší rezervy Romanovi Kašparovi a Mírovi Kochmovi," komentoval vítězné utkání strunkovický trenér Václav Beneš.

Zdroj: Jan Klein

Postup mohou Strunkovičtí oslavit po dalším kole, kdy zajíždějí na hřiště zachraňujícího se Borku.


Načítám tabulku ...