SK Čkyně - SK Zlatá Koruna 0:3 (0:2)

Branky: 5. a 13. M. Král, 82. L. Konečný. ŽK: 2:4 (M. Chalupa, Mikeš - Kollár, Svoboda, Voráček, Wiinhard). Rozhodčí: Rothschedl - Tomaň, Braťka.

Domácí šli do utkání bez trenéra Jana Děda, kterého nahradil při utkání Vlastimil Červený, i bez gólmana Drnka. Hosté, vědomi si porážky Dolního Dvořiště v Prachaticích, si přijeli potvrdit druhé místo tabulky. V první čtvrthodině dali dva góly a vedení si pak již víceméně hlídali. Z dalších šancí již dali jen jeden gól. Do šancí se dostávali i domácí, ale koncovka byla jalová.

Zdroj: Deník/Vladimír Klíma

„Tři góly a tři body, takže z této stránky spokojenost," komentoval utkání trenér Zlaté Koruny Václav Domin a pokračoval: "Věděli jsme, co nás ve Čkyni čeká, především obrovské hřiště. Z naší strany to bylo hodně upracované a pomohly nám góly v úvodu utkání. Nemáme rádi soupeře, kteří nakopávají míče. My se nedostaneme do hry, je to neustálé překopávání zálohy. Z naší strany to nebyl nejlepší výkon. Ale věděli jsme, že Dolňák prohrál, takže je potvrzení druhého místa blízko. To se nám podařilo a pro Zlatou Korunu jako nováčka I.A třídy je to úspěch. Musím poděkovat hráčům, že to zvládli nejenom dnes, ale za celou sezonu, kterou musíme považovat za velice vydařenou.“


Načítám tabulku ...