Na vedoucí gól domácího Hocha z 20. minuty dokázal odpovědět ve 34. minutě Jiří Viták.

Krátce po půli vrátil Oseku vedení Carda, Čimelice však odpověděly brankou Varhana. Závěr už patřil domácímu Oseku.

„Když to mám v krátkosti shrnout, inkasovali jsme hodně laciné góly a na proměnění šancí jsme se naopak nadřeli,“ zhodnotil výkon svého mužstva kouč Čimelic Pavel Schorník.

Potvrdil zároveň, že herně jeho tým nepropadl, opakují se však podle něj stále stejné chyby. I proto mají Čimelice na kontě nejvíce obdržených gólů ze všech účastníků krajského přeboru.

„Snažili jsme se hrát fotbal a i za stavu 3:2 jsme měli vyloženou šanci na vyrovnání. Znovu ale říkám, že když dostaneme čtyři branky, těžko můžeme pomýšlet na bodový zisk,“ uzavřel své hodnocení Schorník.

Že Čimeličtí byli Oseku opravdu důstojným soupeřem, potvrdil i domácí trenér Jaroslav Voříšek. „Byl to jeden ze složitějších zápasů podzimu. Čimelice jsou sice poslední,, ale mají v týmu výborné fotbalisty. V úvodu utkání měl soupeř několik šancí, ale nás ve hře udržel výbornými zákroky gólman Kozlík. Hosté dvakrát v zápase dotáhli naše vedení, ale nakonec to zlomil Jakub Říský, který má v poslední době výbornou fazonu. Z naší strany spokojenost, důležité je, že jsme doma potvrdili výhru z Roudného a do dalších zápasů můžeme jít v klidu,“ ulevilo se koučovi Oseku.

V příštím kole se fotbalisté Čimelic představí v domácím utkání s Rudolfovem.

TJ Osek - Siko Čimelice 4:2 (1:1) - Branky: 20. Hoch, 53. Carda, 70. a 85. Říský – 34. J. Viták, 65. Varhan. Rozhodčí: Kaštánek – Albert, Krčín. ŽK: 1:3 (Krejčí – Řezáč, Rambous, Hovorka). Diváků: 120. Osek: Kozlík – Krejčí, Carda, Blatský, Benda – Lávička (89. Ježek), Brabec, Hoch (90. Hřebíček), Hosnedl – Maroušek, Říský (87. Hájek). Trenér Jaroslav Voříšek. Čimelice: Přibyl – Listopad, M. Viták (81. Pohnán), J. Viták, Hovorka – Řežábek, Rambous (77. Nosek), Převrátil, Řezáč (90. Zelenka) – Říha, Varhan. Trenér Pavel Schorník.