Dařilo se i Veselí nad Lužnicí, to zvítězilo 2:0 ve Čtyřech Dvorech, a venku loupil i Chýnov, který deklasoval Dobrou Vodu 5:1.

Veselí cestovalo do českobudějovických Čtyř Dvorů jen s jedním náhradníkem, přesto si domů odvezlo plný počet bodů.
Po půlhodině hry otevřel skóre Matěj Ježek, výhru Veselí pak pečetil ve druhé půli Petr Daněk.

„Nejeli jsme sem v početné sestavě a o to víc jsme za tři body rádi. Kluci to museli odbojovat po celých devadesát minut utkání, a myslím, že to zvládli především po organizační stránce dobře. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a navíc jsme dali dva překrásné góly. Je to super,“ zhodnotil utkání ve Čtyřech Dvorech trenér Veselí Václav Kotyza.

V posledním kole hraje Veselí nad Lužnicí doma s Nemanicemi, a přestože o všem podstatném je již rozhodnuto, kouč ujišťuje, že jeho tým bude chtít opět bodovat naplno. „Snažíme se bojovat až do konce, v tabulce chceme být co nejvýš,“ říká Kotyza.

Střelecký koncert předvedl v Dobré Vodě Chýnov.

Domácí nutně potřebovali bodovat, ale fotbalisté Chýnova nastříleli pět gólů a nedali Dobré Vodě šanci.

„S výhrou 5:1 můžeme být maximálně spokojeni. Znovu se ukázalo, že Prášek na hrotu útoku je gólovým hráčem. Ze zálohy ho dnes výborně podporoval Štiller a při několika šancích soupeře nás v bráně podržel skvělý Jiří Průša. Naše vítězství bylo zasloužené, navíc pět gólů venku je perfektních,“ pochválil své svěřence trenér Chýnova Petr Holota.

Chýnovské čeká v sobotu doma ještě duel s mužstvem Čtyř Dvorů, už teď ale mohou být v Chýnově se sezonou spokojeni. „Skončíme v horní polovině tabulky, a to je výborné. Každopádně ale budeme chtít nad Čtyrákem vyhrát,“ přeje si Holota.