Stachy – Sedlice 2:2 (2:2). 13. P. Záleský, 33. A. Klose – D. Dumský, 24. J. Petráš. Tentokrát na Stachy zavítal tým, který vyloženě preferuje útočný styl hry, protože přesně na to má fotbalově a rychlostně vybavené typy hráčů. Takový D. Dumský by motal hlavu i mnohem lepším obráncům než jaké mají domácí. Proto handicap v rychlosti museli nahrazovat absolutní bojovností. Hosté také začali sebevědomě a tlačili se před domácí branku, kterou pro toto utkání hájil O. Kraml. Stachovští úvodní nápor přežili a ve 13. minutě brankář Vančát váhal s rozehrávkou, důrazný Pešl míč získal a Záleský ho dorazil do prázdné brány – 1:0. Pak měli domácí během patnácti minut tři vyložené šance, ale neproměnili žádnou. Mezitím hosté využili svou největší zbraň a tou byl rychlý brejk a vyrovnávací gól Dumského – 1:1. Po dalším protiútoku přišel centr před branku, odblokování stopera a volný Petráš získal pro hosty vedení – 1:2. Domácí ovšem nesložili zbraně a ve 33. minutě přišel krásný balon do vápna od Švarce, na který si naskočil Klose a nekompromisně hlavou vyrovnal – 2:2. Poté se hra zklidnila a tak se také dohrál poločas. Po přestávce se domácím zranil výborný Eigner, přišla střídání a hosté byli stále častěji na míči. I tak Stachovští zůstávali nebezpeční a Sedličtí museli být stále ve střehu. Nikdo nechtěl prohrát, takže utkání nakonec logicky skončilo remízou. Asi spravedlivou, protože v prvním poločase bylo víc tutovek na domácí straně, po přestávce tomu bylo naopak. Sedličtí se představili jako opravdu vyspělý fotbalový tým a domácí s ním po většinu utkání dokázali držet krok.

Vacov – Vlachovo Březí 0:2 (0:1). 8. L. Martínek, 72. V. Holík. Před měsícem Vacov ještě tlačil na postup a bojoval se Sousedovicemi o každý bod. Pak přišla série porážek a útlum ve vacovské hře potvrzuje i porážka s Vlachovo Březím. Hosté si tak vykřesali naději na záchranu. Tuto výhru ale musejí potvrdit i v dalších zápasech.

Chelčice – Strunkovice 0:1 (0:1). 15. (PK) R. Žurek. Přestože hosté postrádali několik hráčů ze základní sestavy, od začátku byli lepším týmem a vytvářeli si řadu šancí. Ty však spalovali a nakonec se jediným jejich brankovým zářezem stala penalta v provedení Žurka. „Vítězství se mohlo rodit snadněji,“ posteskl si nad spálenými šancemi strunkovický trenér Václav Beneš. Strunkovičtí jsou však stále teoreticky ve hře o první místo. Ztrácejí však na vedoucí Sousedovice pět bodů.

Cehnice – Čkyně 2:0 (1:0). 36. P. Řehoř, 54. P. Pešek. Domácí bojovali o body, které by je dostaly do klidnějších vod středu tabulky. Snažili se hrát aktivně, ale pozorně hrající čkyňská obrana je do vyložených šancí nepouštěla. Deset minut před poločasem však domácí přeci jenom vstřelili vedoucí gól a na začátku druhého poločasu přidali i druhý. Čkyňští hrozili především z trestných kopů a rohů, ale branku vstřelit nedokázali.

Prachatice B – Volyně 5:3 (4:0). Poslední pojistku záchrany chtěli Prachatičtí udělat právě proti Volyni. V prvním poločase jasně kralovali hlavně díky Jakubu Sovovi, který svůj výkon korunoval třemi brankami. Čtvrtou přidal zkušený Tesárek a když na začátku druhé půle zvýšil na 5:0 Kovář, mělo být hotovo. Domácí však následně ubrali na tempu a soupeř rychle vstřelil dva góly a snažil se utkání ještě zdramatizovat. Volyně sice ještě přidala třetí gól, ale body si již domácí vzít nenechali.