Půjde o utkání třetího se třináctém týmem tabulky a favorizované Táborsko do něj půjde se snahou odčinit první jarní porážku (1:2 v Prostějově). „Potřebujeme tuto ztrátu bodů napravit hned teď se Žižkovem a vrátit mu podzimní porážku,“ uvedl trenér Roman Nádvorník, jehož svěřenci na podzim na Žižkově padli 1:4.

„Čeká nás těžké střetnutí, Viktorka má na jaře slušnou formu,“ upozornil trenér Táborska, jenž víkendovou výhru Viktorky 3:2 s Kroměříží na Žižkově sledoval na vlastní oči. „Pozor si musíme dát mimo jiné na Proška, který dokáže uplatnit svou rychlost a Kroměříži dal dva góly,“ poznamenal Nádvorník.

„Po prohře v Prostějově je naší povinností zápas se Žižkovem zvládnout a vrátit se zase na vítěznou vlnu,“ zdůraznil Vladimír Zeman, jenž v Prostějově vstřelil jediný gól svého týmu, porážce 1:2 ale nezabránil.

Už ve středu se v I. lize dorostu střetne devatenáctka Dynama s pražskou Duklou (12 na Složišti) a určitě bude chtít navázat na poslední výsledky, kdy s Libercem hrála doma 3:3 a v Brně vyhrála 3:1.

Divize žáci: Táborsko – Povltavská středa (14:30 na Svépomoci)