První poločas toho bezmála šesti stovkám diváků na Julisce příliš nenabídl. Nejblíže k vedoucímu zásahu v něm měl hostující Sy Babacar, ale jeho nebezpečná přízemní střela prosvištěl vedle tyče.

Necelá dvě minuty po obrátce se zrodil první a pohříchu i jediný gólový moment, kdy dostal příliš volnosti v pokutovém území Táborska Kozel a trefil pro Duklu tři body. Aby tento fakt pozbyl platnosti, na to měli záhy hosté od Jordánu několik slibných příležitostí, žádná z nich jim ale vyrovnání nepřinesla. Při té nejvýraznější z kopačky Ledeckého se hosté marně dožadovali odpískání penalty za ruku jednoho z blokujících hráčů. Na porážce Jihočechů nakonec pranic nezměnil ani vyhrocený závěr, ve kterém jejich zkušený útočník Nešpor vyfasoval dvě žluté karty během osmi minut znamenající vyloučení a stopku pro příští utkání s druhým Varnsdorfem. To se hraje na táborské Kvapilce v neděli od 15.30 hodin.

FK Dukla Praha – FC SILON Táborsko 1:0 (0:0)

Branka: 47. Kozel. ŽK: 1:4 (36. Barac – 66. Plachý, 77. Mach, 85. Nešpor, 90.+3. Nešpor). ČK: 0:1 (90.+3. Nešpor. Rozhodčí: Kotala – Žurovec, Špindlerová. Diváků: 556.

Dukla: Šťovíček – Hrubeš, Holiš, Peterka, Ullman – Buchvaldek (90.+2 Hodek), Barac, Havelka (90.+2 Matoušek), Kozel (75. Šebrle), Moulis (86. Uhlíř) – Adediran (75. Huf).
Táborsko: Zadražil – Plachý, Mezera, Bederka, Tusjak – Kone, Bezpalec (70. Mach), Provazník (61. Ledecký), Varačka (70. Kosek) – Babacar, Nešpor.