Dle trenéra Davida Horejše ale jeho svěřence lehký zápas nečeká. „Atmosféra v kabině je výborná a není divu, jak výsledky, tak i hra nás k tomu opravňují. Na druhou stranu já pořád říkám, že musíme stát nohama pevně na zemi. Jsou za námi teprve tři kola a hodně bodů má i celá řada dalších týmů,“ upozornil.

A jedním z nich je nečekaně také Prostějov. „I když je to nováček, ještě v soutěži neprohrál a má pět bodů. Vyhrál v Třinci 2:0 a remizoval s Vlašimí i se Žižkovem. Nečeká nás jednoduchý zápas, pevně ale věřím, že navážeme na předcházející zápasy a že tři body doma opět získáme,“ zdůraznil trenér Dynama.

Ten počítá s tím, že podobně jako s Třincem nebo s Vlašimí na jeho tým čeká hra proti zajištěné obraně. „Ve většině zápasů, které budeme hrát doma, budeme zřejmě hodně dobývat. Bude to ale také o tom, abychom byli hodně obezřetní směrem dozadu a dávali si pozor na protiútoky soupeře. Na to se připravujeme,“ ujistil Horejš.

V minulém utkání s Vlašimí musel pro svalové zranění odstoupit Koval, který bude chybět i zítra. „Jinak bychom měli mít tým pohromadě,“ podotkl Horejš, dle něhož menší zdravotní potíže měl i Matěj Mrsič, jenž by ale v neděli měl být k dispozici. „V týmu je teď konkurence, to jsme si ale vždycky přáli. Je na nás trenérech, abychom měli při skládání týmu i při střídání šťastnou ruku,“ dodal.

Do nedělního utkání proti Prostějovu fotbalisté Dynama půjdou s cílem zvítězit a hrou potěšit diváky. „Naše fanoušky musím pochválit a za jejich podporu s Vlašimí jim poděkovat. Po dlouhé době jsme cítili z ochozů velkou podporu a v posledních deseti minutách diváci hráče k té výhře dohnali. Jasně, kluci je svou hrou a nasazením vyburcovali, ale patří jim díky. Byli bychom rádi, kdyby lidi přišli i teď na Prostějov a svými hlasivkami nám k dalšímu vítězství opět pomohli,“ uzavřel David Horejš.