V úvodu utkání, před jehož začátkem šéf Dynama Martin Vozábal dlouholetému trenéru mládeže Jiřímu Vlčkovi předal k jeho nedávným 70. narozeninám dárkový koš, sice hosté zahájili aktivně a kopali dva rohy za sebou, poté ale iniciativu převzali domácí: Palečka v bráně v 10. minutě prověřil pohotovou ranou Pouček a poté po Helešicově přízemním centru zblízka překopl Javorek.

Hodně blízko gólu bylo Dynamo ve 24. min., kdy si Mrsič míč po rohu narazil míč s Javorkem a technickou střelou zdálky trefil břevno!

Ve druhé části první půle ale tlak Dynama polevil a hosté hosté dvakrát zahrozili: ve 28. min. měl Křížek plné ruce práce s nepříjemnou střelou Šumbery a deset minut nato znovu po úniku Šumbery podél levé lajnymíč po jeho ráně lízl vnější tyč Křížkovy svatyně.

Obraz hry se nezměnil ani v začátku druhého poločasu: Jihočeši se sice snažili soupeře zatlačit, obrana Třince ale i po přestávce fungovala precizně. Nicméně v 54. minutě přece jen poprvé kapitulovala, když po Kladrubského nahrávce sice Javorkovu střelu brankář Paleček stačil vykopnout, na Mrsičovu dorážku k zadní tyči už ale neměl nárok – 1:0.

Jenže hosté nerezignovali a po hodině hry sahali po vyrovnání, když po Šumberově centru po Šumberově centru skončil po Omastově voleji míč na horním břevně Křížkovy branky.
A v 66. min. už bylo vyrovnáno, když si na Ilkův centr naskočil volný Dedič a hlavou zamířil přesně – 1:1.

Trenér David Horejš v závěru ve snaze posílit útočnou sílu týmu vyslal do hry zkušeného Táborského, debutanta Havelku a mladíka Šplíchala a dva střídajícíhí hráči v závěru dvěma góly rozhodli o zisku tří bodů!

Dynamo ČB - Třinec 3:1 (0:0) - Branky: 54. Mrsič, 86. Táborský, 90. Šplíchal – 66. Dedič. ŽK: Reintam. Diváci: 1536. Rozhodčí: Houdek – Ratajová, Šimáček. Dynamo: Křížek – Kladrubský, Havel, Novák, Helešič – Čavoš (73. Havelka), Gebert – Koval (80. Šplíchal), Javorek, Mršič – Pouček (68. Táborský). Třinec: Paleček – Ilko, Čelůstka, Reintam, Bedecs, Janoščín – Omasta (61. Janošík), Vaněk (78. Mravec), Samiec, Šumbera (79. Velner) – Dedič.

Táborsko - Hradec Králové 0:1 (0:1) - První zápas odehráli fotbalisté Táborskana domácí půdě. Bohužel začátek utkání se jim nevydařil a nevstoupili do zápasu podle svých představ. Domácí hned ve druhé minutě chybovali a byli potrestáni. Když Vlkanova nacentroval z levé strany před branku a Ladislav Martan trefil míč do sítě. I po gólu byli Královéhradečtí aktivnější a hrozili z rychlých brejků. Táborsku se nedařilo udržet balon na kopačkách. V posledních minutách prvního poločasu ale zahrozilo Táborsko. Dvě minuty před koncem první půle se opřel do míče Kopřiva a jen těsně minul hradeckou branku. V nastavení pak kopal domácí Kučera trestný kop, trefil však pouze spoluhráče, a tak poločas skončil 0:1 ve prospěch Hradce Králové. Druhý poločas přinesl jen zmařené šance na obou stranách a stav se už nezměnil, Táborsko tedy prohrálo doma 0:1.

Branka: 2. Martan ŽK: 0:2, Diváci: 1280. Rozhodčí: Marek – Kubec, Petřík. Táborsko: Toma – Klusák (90. Zárybnický), Navrátil (C), Ngimbi, Šandera – M. Kučera (89. Pfeifer), P. Pilík, Kopřiva (75. Musiol), Vandas – Ndiaye, Valenta.