Domácí favorit podle očekávání začal náporem a hned zpočátku kopali dva rohy. Po tom druhém si na Gajciarův centr naskočil Havel a hlavou nedal Zadražilovi šanci – 1:0.

V 16. min. mohl zvýšit Ledecký, jenž obešel i gólmana Zadražila, míč ale poslal vedle prázdné brány. Už o šest minut nato však měl reparát a z podobné situace tentokráte mířil přesně – 2:0.

A nejlepší střelec II. ligy ale ještě neměl dost – ve 34. min. po krásné akci Kladrubského a Čavoše zvýšil Ledecký už na hrozivých 3:0,

Až potom o sobě dali výrazněji vědět i hosté, to když před půlí po rohovém kopu Navrátil hlavou přestřelil.

O přestávce v kabině hostí samozřejmě bylo hodně rušno, navíc trenér Mikolanda poslal do druhé půle dva čerstvé hráče a hra v poli se opticky přece jen vyrovnala.

Gól ale naopak dali opět domácí, v poslední minutě Provod pečetil na 4:0.

Trenéři - David Horejš (Dynamo): "V první půli jsme byli jednoznačně lepší, na hřišti jsme dominovali a třemi góly zápas prakticky rozhodli. Po změně stran už jsme trošku šetřili síly na nedělní utkání ve Znojmě." Petr Mikolanda (Táborsko): "Chtěki jsme se tady pokusit uhrát bod, což by bylo úžasné. Bohužel v první půli jsme hráli s příliš velkým respektem a po poločase už si domácí výsledek pohlídali. Nic ale nevzdáváme bojujeme dál."

Dynamo ČB - Táborsko 4:0 (3:0) - Branky: 22. a 34. Ledecký, 8. Havel, 90. Provod. ŽK: Šplíchal – Březina, Kopřiva. Diváci: 2417. Rozhodčí: Pechanec – Myško, Melichar. Dynamo: Staněk -Kladrubský, Havel, Novák, Helešic – Čavoš, Javorek – Martan (88. Řezáč), Grajciar (69. Šplíchal), Provod – Ledecký (84. Táborský). Táborsko: Zadražil – Šandera, Ngimbi (46. Pilík), Navrátil, Hasil – Březina – Kopřiva, Kučera, Valenta (66. Schramhauser), Pfeifer – Toutou (46. Frýdek).