„Měli jsme slibný začátek, kdy jsme šli stejně jako minule sami na brankáře. Bohužel jsme to nevyřešili dobře. Upozorňoval jsem hráče na dobré začátky Rokycan. Domácí převzali otěže zápasu do svých rukou a brzy dali vedoucí gól. My měli za stavu 1:0 nějaké šance. Rokycany byly sice v poli lepší, my si však vytvořili šance z brejků, ale bohužel neproměňujeme ani ty největší. Bylo to pak čekání, jestli dostaneme druhý gól či ne. Zkrátka se trápíme v koncovce. Po druhé brance to již byla z naší strany křeč. Musím říci, že domácí vyhráli zaslouženě. Předčili nás ve všech činnostech, hlavně v tvrdosti a nasazení. Tam byli daleko lepší,“ shrnul utkání katovický trenér Přemysl Šroub.

Hráči, diváci na stadionu i ti u internetové televize museli být překvapeni špatným stavem hrací plochy v Rokycanech. „Strašně to skákalo, všude byly díry. Hřiště bylo jako pole a bohužel nás to stálo další zranění, kdy si na jedné z těch děr Saša Kahuj otočil koleno. Budeme tedy čekat, zda přijdeme o dalšího hráče,“ posteskl si na špatným stavem hřiště Přemysl Šroub.

Katovice berou tři body ze zápasu s Mariánskými Lázněmi. Ilustrační foto.
Jsem rád, že jsme zápas zvládli, říká trenér Šroub

Ani tentokrát nenastoupil z důvodu zranění pro Katovice klíčový a rozdílový hráč Jindřich Kadula. „Ještě to k tomu není. Stále má oteklé koleno. Zkrátka čekáme, jestli se to zlepší. Dneska to zkrátka do hry ještě nebylo,“ doplnil k absenci Jindřicha Kaduly trenér.

V dalším kole čeká Katovické na domácím hřišti Beroun. Je třeba porážku v Rakovníku hodit za hlavu a připravit se na dalšího soupeře. „Dneska jsme zkrátka nebyli lepší, nedá se nic dělat. Takové zápasy v divizi jsou. My se musíme soustředit na domácí duel a urvat body v Katovicích,“ hledí k dalšímu duelu katovický trenér.

Rakovník – Katovice 3:0 (1:0). Branky: 9. a 59. Černý, 68. Plzák. ŽK: Černý – Uher, Cibulka. Rozhodčí: Toman – Polena, Hrivík. Diváci: 220.
Sestava Katovic: Švehla – Cibulka (71. Mikeš), Janoch, Kotrba, Motl – L. Bálek (81. Bartůněk), Repa, Kahuj (58. Hnídek), D. Bálek – Uher – Požárek.


Načítám tabulku ...