„Deník Extra přináší každý měsíc výběr nejzajímavějších zpráv, které připravily naše okresní redakce v celé republice, a které naše čtenáře v regionech nejvíce zaujaly. V každém vydání jsou kromě okresního zpravodajství také zajímavé příběhy, rozhovor se známou osobností, křížovka a další speciální témata měsíce. Zdarma tak čtenář dostává noviny, které stojí zato prolistovat a pročíst od začátku do konce,“ říká Roman Gallo, ředitel redakcí Deníku.

A co čtenáři najdou v květnovém vydání Deníku Extra? I v těchto náročnějších korona časech dáváme hlavní důraz na výběr zajímavých okresních článků s informacemi o tom, co se u nás v okresech nyní děje a chystá. Kromě toho ale čtenářům přineseme i témata týkající koronavirové situace a jejího dopadu na běžný život.

Pozornost věnujeme také živnostníkům a drobným podnikatelům, jimž v Deníku přinášíme pravidelně rady pro současnou situaci. Na jejich příbězích pak čtenářům ukazujeme, jak nevzdávají tento těžký boj bez zákazníků a snaží zvládnout a překonat současnou složitou situaci. Aktuální články, příběhy a užitečné informace pro živnostníky najdete přehledně také na našem webu denik.cz/podnikani.

„Do květnového Extra máme připraveno datové téma o tom, kolik máme živnostníků v ČR a kolik se jich kvůli koronavirovým opatřením dostalo do ohrožení. Chybět nemůže ani rozhovor s celebritou – tentokrát to bude povídání s herečkou Lucií Benešovou. Nezapomínáme ani na klasické rubriky Deníku, tedy na příspěvky našich čtenářů reportérů nebo na Tipy Deníku na aktivity, které lze podnikat i v těchto časech,“ přibližuje obsah připravovaného vydání šéfredaktor Deníku Extra Martin Pleva.