Pořadatelům se podařilo zajistit jak účast předních módních návrhářů, tak i známých modelek a zkušeného moderátora Libora Roučka. Čí modely na přehlídkovém molu tentokrát uvidíme? Se svou kolekcí se představí Zuzana Lešák Černá, značka Poner, Liliana Augustinová, Luděk Hanák, značka Le Chaton, Andrea Verešová a její Andy Vendy a Kristina Oganesian. Modely budou prezentovat finalistky soutěží krásy Andrea Verešová, Nikol Švantnerová, Natálie Kočendová, Nikola Kokyová a další.

Letošní ročník má i charitativní podtext. V rámci večera budou předána ocenění místním zdravotníkům jako poděkování za jejich práci. Akce se koná pod záštitou prezidenta ČR Miloše Zemana, premiéra Andreje Babiše, Ministerstva pro místní rozvoj a hejtmana Karlovarského kraje Petra Kulhánka. Srdečné pozvání na velkolepou kulturně společenskou událost sezóny patří všem milovníkům módy. (lr)

Tváří letošního ročníku Czech Fashion Week 2021 v Karlových Varech je Top modelka Andrea Verešová, která se představí nejen v roli modelky, ale zároveň ve spolupráci s další úspěšnou modelkou Lucií Procházkovou ( Lucy Wallker) i značku AVER.Tváří letošního ročníku Czech Fashion Week 2021 v Karlových Varech je Top modelka Andrea Verešová, která se představí nejen v roli modelky, ale zároveň ve spolupráci s další úspěšnou modelkou Lucií Procházkovou ( Lucy Wallker) i značku AVER.Zdroj: Archiv Czech Fashion Week