Předchozí
1 z 7
Další

Dovolená v obytném sudu

Cena za 1 noc: 1900 korun

Chcete zažít netradiční dovolenou? Pak ji zkuste strávit v obytném zatepleném sudu v Jeseníkách. Disponují vlastním sociálním zařízením a televizí. Vejdou se do něj 2 osoby a dítě do dvanácti let. Jedná se o celoročně zateplené sudy, které které jsou vyzkoušeny i v mrazivém počasí.

Vybavení: wc, sprcha, umývadlo, televize, topení.

Dovolená v obytném sudu.Dovolená v obytném sudu.Zdroj: Deník/Jarmila Kuncová

Dovolená na hausbótu

Cena za 3 dny: (jeden nelze) od 8400 korun

Cestování po Baťově kanálu na Zlínsku může být pořádně dobrodružné, záleží jen na vás, jaké si ho uděláte. Na desítky kilometrů dlouhé unikátní vodní cestě zdoláte díky lodím elegantně a bez potíží veškeré plavební komory. V okolí plavebního kanálu na vás čeká celá řada překrásných kulturních památek a dech beroucích míst.

Dovolená na hausbótu.Dovolená na hausbótu.Zdroj: Deník/Jarmila Kuncová

Noc na vysílači Praděd

Cena za 1 noc pro dvě osoby: 2290 Kč

Chcete-li se krásou moravských hor kochat déle, než jedno odpoledne, máte možnost strávit noc ryze originálním způsobem, ubytovaní přímo v jedné z podpěrných noh vysílače Praděd. Odtud pak můžete vyrážet na četné výlety po okolí celé národní rezervace nebo zažít romantický západ slunce. V letních měsících můžete vyjet autem až k vysílači.

Noc na vysílači Praděd.Noc na vysílači Praděd.Zdroj: Deník/Jarmila Kuncová

Zažijte pobyt v kovbojském apartmá

Cena za 2 osoby za jednu noc: 1500 korun, včetně snídaně

Milujete přírodu a koně? To je pro vás ideální dovolená na koňském ranči v Beskydech: Apartmány i kovbojská a valašská večeře! Odpočiňte si v krásném prostředí Ranče Bučiska u Rožnova pod Radhoštěm v Beskydech. Čekají vás skvělé zážitky.

Zažijte pobyt v kovbojském apartmá.Zažijte pobyt v kovbojském apartmá.Zdroj: Deník/Jarmila Kuncová

Glamping Safari - Africa House

Cena za 2 noci: od 7064 korun

Africký glamping aneb luxusní safari stan. Spojení krásy, luxusu, přírody a kempování v autentickém safari stanu dovezeném z Jižní Afriky. Toto ubytování je ideální pro rodinu s dětmi či pár na romantickém výletě. Přes den vám doporučí návštěvu jedné z nejkrásnějších zoo - Zoo Zlín Lešná. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Stanový tábor s výhledem do zahrady má jednu koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je k dispozici dětské hřiště. Glamping Safari - Africa House stojí 25 km od Kroměříže a 18 km od Luhačovic.

Glamping Safari - Africa House u Zlína.Glamping Safari - Africa House u Zlína.Zdroj: Deník/Jarmila Kuncová

Zámek Wichterle ve Slavičíně

Cena za 1 noc: od cca 2000 korun

Zámek Wichterle ubytovává ve dvoulůžkových nebo rodinných mezonetových pokojích a apartmánech. Trojkřídlá patrová zámecká budova s podkrovím nabízí po rozsáhlé rekonstrukci a modernizaci veškeré myslitelné pohodlí. Dobrý dojem z pobytu podpoří restaurace se salonkem, kavárna, vinný salonek a sál až pro 40 osob. Zajímavý prožitek si odnesete z pivní koupele v modřínových vanách umístěných v hlubokých zámeckých sklepeních. Relaxovat také lze ve wellness nebo procházkou v zámeckém parku z 18. století.

Zámek Wichterle ve Slavičíně.Zámek Wichterle ve Slavičíně.Zdroj: Deník/Jarmila Kuncová

Vzhůru za westernem do Kostelan

Cena za 1 noc: dvojlůžkový pokoj 1300 Kč/1 osoba, 1700 Kč/2 osoby

Ranč Kostelany nedaleko Kroměříže nabízí nejen westernovou restauraci a stylové ubytování, ale i aquacentrum, bowling, na své si přijdou také děti, sportovci a milovníci koní. Podívat se na můžete na tamní výběhy, koňské stáje, celý areál si však můžete projít klidně jen tak.

Ranč Kostelany.Ranč Kostelany.Zdroj: se svolením Ranč Kostelany