„Mnoho návštěvníků našich stránek může TipCars.com vnímat jako web s nabídkou jen ojetých či nových osobních vozidel. Nicméně, různorodost naší nabídky je skutečně unikátní. Umíme zájemcům nabídnout nejen osobáky, motorky či veterány, ale dokážeme obstát i v nabídce zemědělských strojů,“ říká Marek Knieža, ředitel inzertního auto-moto webu TipCars.com.

Jak dále upozorňuje, z nabídky tohoto webu si můžete pro své zemědělské činnosti vybrat i mezi traktory, kombajny či univerzálními čelními nakladači.

„Tyto užitečné pracovní stroje jsou v naší nabídce zastoupeny v nemalém počtu, aktuálně v nabídce TipCars.com nabízíme přes 600 kousků,“ doplňuje Knieža.

V dalším díle seriálu jsme pro vás vytipovali čtyři zemědělské stroje. Více se o nich dozvíte níže, prohlédnout si je můžete v naší fotogalerii.

Traktor Case CS150

close Traktor Case CS150. info Zdroj: se svolením Partner AAS zoom_in Traktor Case CS150.

Náš první tip je na traktor Case CS150, který se prodává za 609 439 Kč (možnost odpočtu DPH). V provozu je od roku 1998 a má naftový motor o objemu 111 ccm s výkonem (151 PS).

Traktor Case CS150 je ve velmi dobrém technickém stavu s nájezdem 9 301 motohodin a se systémem stlačeného vzduchu. Ve výbavě najdete například přední a zadní hydrauliku, rádio, automatické tažné zařízení nebo přední i zadní pracovní světla.

Kombajn Grimme Maxtron 620 II

close Kombajn Grimme Maxtron 620 II. info Zdroj: se svolením Ciezarowki zoom_in Kombajn Grimme Maxtron 620 II.

Náš druhý tip je na kombajn Grimme Maxtron 620 II, který se prodává za 71 340 EUR (možnost odpočtu DPH). V provozu je od roku 2012 a má naftový motor o objemu 391 kW ccm s výkonem (531 PS).

Ve výbavě najdete například motor Mercedes-Benz, pásový pohon, pohodlnou kabinu, ovládání joystickem, palubní počítač, klimatizaci či 360° pracovní osvětlení. Kombajn je ve velmi dobrém technickém a vizuálním stavu.

Postřikovač Berthoud Raptor 4240

close Postřikovač Berthoud Raptor 4240. info Zdroj: se svolením Losl zoom_in Postřikovač Berthoud Raptor 4240.

Náš třetí tip je na postřikovač Berthoud Raptor 4240, který se prodává za 1 954 150 Kč (možnost odpočtu DPH). V provozu je od roku 2013 a má naftový motor o objemu 146 kW ccm s výkonem (198 PS).

Stroj je po prvním majiteli, šířka ramen je 30 metrů, objem nádrže na postřik je 4240.

Traktor Zetor 80 Major s čelním nakladačem

close Traktor Zetor 80 Major s čelním nakladačem. info Zdroj: se svolením Nákladní auta, stavební stroje zoom_in Traktor Zetor 80 Major s čelním nakladačem.

Náš čtvrtý tip je na traktor Zetor 80 Major s čelním nakladačem, který se prodává za 736 890 Kč (možnost odpočtu DPH). V provozu je od roku 2014.

Stroj je po prvním majiteli, ve výbavě je čelní nakladač nebo třeba klimatizace

Kompletní nabídku ojetých aut a motorek najdete ZDE.

Na co si dát pozor při koupi ojetého auta? A jak ojeté auto rychle prodat?

  • Na tyto a další zajímavé otázky odpovídal šéf inzertního auto-moto webu TipCars Marek Knieža. 
  • Podívejte se ve videocastu Deník s nadhledem na jeho rady a doporučení.
Deník s nadhledem | Video: Vitovská Ivana

Proč je výhodné hledat auto na webu TipCars.com?

  • Výhodou je samotný systém vyhledávání, který je postaven tak, ať je co nejvíce komfortní pro každého uživatele.
  • „Sledovali jsme, co lidé na našich stránkách nejvíce zadávají a hledají, a tyto jejich nejčastější požadavky jsme jim nabídli ve zjednodušené předvolbě. Víme, že se hlavně hledá značka, model, cena do určité výše, rok výroby, motor či převodovka. Méně už dneska lidé řeší stav kilometrů, protože v tomto údaji se dříve v inzerátech dost lhalo,“ vysvětluje ředitel TipCars.com Marek Knieža.
  • Inzertní auto-moto web TipCars.com umí každému najít auto i podle dalších detailů a přání, třeba s vyhřívanými sedadly, s automatickou převodovkou nebo s tažným zařízením. Můžete si vybrat i více aut a pak je navzájem srovnávat na takzvaném „parkovišti“. A pokud zrovna nenajdete vůz podle vašich představ, založíte si na webu „hlídacího psa“, který za vás pohlídá nové inzeráty a upozorní vás na ně.
  • Podrobnější informace k mnoha modelům starších aut i jejich hodnocení odborníkem můžete najít i ve speciální rubrice Poradna TipCars, kterou najdete ZDE.

TipCars.com patří do skupiny Vltava Labe Media, která vydává i regionální Deník.