VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Čkyňští mají jasno.

ČKYNĚ - Zastupitelé mají jasno, do čeho by chtěli v budoucnu investovat. Zpracovali rozpis, kde je popsáno, co obec opravila, co má a co ještě zbývá. „Jedná se o to, že v soupisu máme vypsané projekty či akce na čerpání peněz z Evropské unie, které by se mohly v období od roku 2007 do 2013 realizovat.

26.6.2007
SDÍLEJ:

Ve Čkyni se připravují.Foto: Jana Ludačková

Jsou zde zahrnuty například opravy místních komunikací, rekonstrukce kina včetně sociálního zařízení v Kulturním domě Čkyně. Po úpravách by kulturní dům sloužil k činnosti ochotnického divadelního souboru, tedy k nacvičování a různým aktivitám domácí scény.
Mezi další vyjmenované projekty patří i například rekonstrukce synagogy či rekonstrukce kabin a sociálního zařízení na fotbalovém hřišti.
„Revitalizace parku a dětských hřišť, kde bychom na zelených plochách a v parcích připravili místa ke hrám pro děti,“ uvedl starosta obce Stanislav Chval.
V soupisu akcí obec počítá také s opravami drobné venkovské architektury. „V tomto případě se jedná například o rekonstrukci kapliček, křížků a podobně. Reálnou akcí může být i rozšíření kapacity vodojemu,“ uvedl starosta obce Stanislav Chval.
Zastupitelstvo obce schválilo všechny tyto akce, které by obec mohla v následujících šesti letech realizovat, ale znění nemusí být konečné. „Návrh akcí a projektů se může rozšiřovat či přidávat o nové,“ doplnil starosta Stanislav Chval.

26.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Švehlův most.

Dobrá zpráva pro řidiče: Sobotní ráno už se Švehlovým mostem

Vandal zavřel vstupy do úlů, včely se "upekly"

Prachaticko - Škodu za několik tisíc korun na poškození včelstvech, má podle policistů pravděpodobně na svědomí dvaatřicetiletý muž z Prachaticka.

Skončí opravy silnice Němčice - Češnovice dřív?

Němčice – Připravené, ale zatím bez asfaltu, jsou tři kilometry silnice ve směru z Češnovic na Němčice. Ve čtvrtek 17. srpna ráno řemeslníci firmy Eurovia dláždili nástupiště autobusových zastávek Břehov. „Od odbočky na hlavní silnici až zhruba do těchto míst máme základ pro vozovku připravenu,“ ujistil šéf čety řemeslníků a ukazoval na zastávku na druhé straně voz

Lidé kolem Vltavy na Českokrumlovsku zachraňují i psy

Rožmberk nad Vltavou – Nejenom věci, ale také své psy ztrácejí vodáci plující po Vltavě. Své o tom ví Martin Pavljuk, který se ujal nejednoho bezradného psa běhajícího kolem Vltavy.

Povodně 2002: Velká voda lidi sblížila. Byli na sebe hodnější

Jižní Čechy - Stoletá voda přišla, zničila a odešla v průběhu několika hodin. Lidem ale trvalo léta, než se vzpamatovali a zahladili po ní vnější stopy. Ty uvnitř si však nesou dál.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení