VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Čkyňští mají jasno.

ČKYNĚ - Zastupitelé mají jasno, do čeho by chtěli v budoucnu investovat. Zpracovali rozpis, kde je popsáno, co obec opravila, co má a co ještě zbývá. „Jedná se o to, že v soupisu máme vypsané projekty či akce na čerpání peněz z Evropské unie, které by se mohly v období od roku 2007 do 2013 realizovat.

26.6.2007
SDÍLEJ:

Ve Čkyni se připravují.Foto: Jana Ludačková

Jsou zde zahrnuty například opravy místních komunikací, rekonstrukce kina včetně sociálního zařízení v Kulturním domě Čkyně. Po úpravách by kulturní dům sloužil k činnosti ochotnického divadelního souboru, tedy k nacvičování a různým aktivitám domácí scény.
Mezi další vyjmenované projekty patří i například rekonstrukce synagogy či rekonstrukce kabin a sociálního zařízení na fotbalovém hřišti.
„Revitalizace parku a dětských hřišť, kde bychom na zelených plochách a v parcích připravili místa ke hrám pro děti,“ uvedl starosta obce Stanislav Chval.
V soupisu akcí obec počítá také s opravami drobné venkovské architektury. „V tomto případě se jedná například o rekonstrukci kapliček, křížků a podobně. Reálnou akcí může být i rozšíření kapacity vodojemu,“ uvedl starosta obce Stanislav Chval.
Zastupitelstvo obce schválilo všechny tyto akce, které by obec mohla v následujících šesti letech realizovat, ale znění nemusí být konečné. „Návrh akcí a projektů se může rozšiřovat či přidávat o nové,“ doplnil starosta Stanislav Chval.

26.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Bezproudí na Prachaticku

Vyzkoušet si život zdravotně postižených měli šanci školáci ve Volarech.
45

OBRAZEM: Volarské děti už vědí, jak překonávat bariéry

Saxofony ve volarském kostele zahrály pro jeho opravu

Volary - V pátek 23. června vpodvečer se v kostele svaté Kateřiny Alexandrijské ve Volarech uskutečnil saxofonový koncert. Římskokatolická farnost Volary, ve spolupráci se ZUŠ Volary připravily benefiční koncert, jehož výtěžek půjde na opravu kostela.

Kam v neděli za kulturou?

Prachaticko - Přinášíme vám přehled nejen kulturních akcí na neděli.

Cipískoviště skončilo. Nahradí ho Pískoviště

Písek – K nejpopulárnějším kulturním akcím ve městě patří Cipískoviště se sochami z písku a akcemi hlavně pro děti. O název Písečtí přišli, ale akce bude pokračovat dál.

Do tmy září Lucerna, zahradě doslova sluší

Kratochvíle - Jedenadvacet TYLáků se vystřídá v sobotu večer na divadelních prknech v zámecké zahradě Kratochvíle.

Předvolební speciál deníku: Jak splnila vláda své sliby?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies