VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kde se pojede Rallye Šumava na Prachaticku

Prachaticko – Automobiloví fajnšmekři si asi nenechají ujít celou Mogul Rallye Šumava Klatovy, ale valná většina fanoušků se půjde podívat na svá oblíbená místa erzet na Prachaticku.

7.4.2011
SDÍLEJ:

Divácké místo - LibotyněFoto:


Podívejme se tedy, jaký bude sobotní časový harmonogram rychlostních zkoušek na silnicích převážně našeho okresu.


Závodníci se budou přesunovat z nočního parkoviště v Janovicích tak, aby začali najíždět do servisní zóny ve Vimperku U Sloupu v 8.40 hodin, o čtvrt hodiny později odtud vyjede první posádka k první sobotní rychlostní zkoušce, která bude v pořadí šestou v závodě.


RZ6 se jede na trati Podzuklín – Kváskovice a měří 17,97 kilometru. První automobil vyrazí na trať v 9.30 hodin. Následuje přejezd do další RZ do Mačic.


RZ7 se jede na trati Mačice – Hoslovice a měří 10,37 kilometru. První posádka vyrazí na trať v 10.07 hodin. Následuje přejezd do technické zóny u Nuzína, následuje tankovací zóna a přejezd do Malenic k další RZ.


RZ8 se jede na trati Malenice – Smrčná, měří 17,56 km a první auto vyjíždí v 11.07 hodin. Následuje dlouhý přejezd na další RZ do Dvorů.


RZ9 se jede na trase Dvory – Buk a měří 11,76 kilometru. První posádka vyjíždí v 11.47 hodin. Následuje přejezd do servisní zóny ve Vimperku U Sloupu. Odtud vyrazí první posádka ve 13.18 hodin k další RZ do Podzuklína.


RZ10 se jede znovu na trase Podzuklín – Kváskovice a první posádka odstartuje ve 13.53 hodin. Následuje přejezd k další RZ do Mačic.


RZ11 se jede znovu na trati Mačice – Hoslovice a první auto vyjede na trať ve 14.30 hodin. Odtud se znovu jede do technické zóny u Nuzína, následuje tankovací zóna a další přejezd k rychlostní zkoušce do Malenic.


RZ12 bude kopírovat RZ8 na trati Malenice – Smrčná a první posádka vyrazí podle harmonogramu na trať v 15.30 hodin. Poté následuje přejezd na další rychlostní zkoušku do Dvorů.


RZ13 kopíruje trasu RZ9 na trati Dvory – Buk, kde nechybí například tradiční kosa u Zabrdského mlýna, do které se bude najíždět od Zabrdí a pokračovat na Kratušín. První posádka vyrazí ve Dvorech na trať v 16.10 hodin. Tím prakticky končí soutěžní část letošního Mogul Rallye Šumava Klatovy, protože posádky již jen přejíždějí na seřadiště do servisní zóny ve Vimperku U Sloupu, projedou tankovací zónu a přejedou do cíle do Klatov.

Autor: Vladimír Klíma

7.4.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jednotka SDH Netolice od 2:10 hodin odklízela polomy spojené s bouřkou, která přešla přes okolí. Obě cisterny se vrátily v 6 hodin na základnu.
68

Cesta na Čkyni je zavřená

Marie Šejnová z Jámy přinesla deset kabelek do Kabelkového veletrhu Deníku.

Kabelek do sbírky přibylo, děkujeme. Sbíráme až do 31. srpna

Představujeme: Právě jsme se narodila, přivítejte nás!

Prachaticko - Představujeme nově narozená miminka v prachatické a strakonické porodnici. 

Tehdy tam palci zamačkávali bubliny horkého asfaltu

Jaroslavice – Na místě, kde kdysi stála vesnice Jaroslavice, je nyní Hněvkovická přehrada. V sobotu se na loučce u přehrady setkají rodáci této zatopené vesnice a zavzpomínají na staré časy.

Povodně 2002: Poslední oběť zemřela tři týdny po velké vodě

Jižní Čechy – Povodňový vzpomínkový seriál dnes končíme příběhem Marty a Vlastimila Weberových.

Volarské náměstí je hotové, slavnosti mohou začít

Volary – Náměstí je hotové a zkolaudované. Přesně, jak si Volarští přáli. Stihli jeho rekonstrukci přesně na den podle plánu, do Slavností dřeva, které startují dnes, v sobotu 19. srpna, v devět hodin ráno.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení