BK Vimperk – BK Pelhřimov „B“ 86:52 (36:23). Basketbalisté Vimperka vedli po celé utkání. V úvodu utkání díky dobré obraně se ujali vedení 11:0 a dovolili soupeři skórovat až v 6. minutě. Domácí si vybrali v zápase pouze dvě slabší chvilky, když nedokázali rychle zareagovat na zónovou obranu soupeře, a tak hosté ve druhé čtvrtině osmibodovou šňůrou snížili na 22:19. Pak se domácím zlepšila střelba ze střední vzdálenosti a především v závěrečné čtvrtině svůj náskok výrazně zvýšili.
Body Vimperka: Matyk – 21, Hodina – 13, Susol – 11, Doule, Klímek – 9, Kautman – 7, Lukáš, Sitár – 5, Vácha – 4, Gála – 2.
BK Vimperk – BK Pelhřimov „A“ 69:64 (29:28). Ve druhém zápase nastoupili Vimperští proti vedoucímu celku oblastního přeboru. Přestože celé utkání odehrálo „áčko“ v šesti lidech, první čtvrtinu vyhráli 12:20 díky převaze pod oběma koši, a protože se domácím střelecky nedařilo. Ve druhé a třetí čtvrtině dominovali vimperští basketbalisté, kteří díky velmi pohyblivé zónové obraně dovolili soupeři za 20 minut zaznamenat pouze 19 bodů.