VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Hlasování

Hlasování O miminka Prachatického deníku v jednotlivých měsících roku 2016.

Hlasování O miminko Prachatického deníku za rok 2016 začne v pondělí 27. února

Prachatice – Dvanáct miminek, která zvítězila loni v jednotlivých měsíčních kolech, už známe.

Hlasování: Vyberte Miminko Prachatického deníku za rok 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Dvanáct miminek, která vyhrála jednotlivá měsíční kola v roce 2016, bojuje o vaše hlasy v anketě Prachatického deníku, která určí miminko roku 2016. A tak nakoukněte do galerie a dejte hlas tomu, které je vám nejsympatičtější.

Hlasování se chýlí ke konci. Vyberte miminko za prosinec 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během prosince v rubrice Narodila jsme se, můžete do pondělí 20. února vybírat to nejsympatičtější a dát mu hlas. Internetové hlasování končí v sobotu ve 12 hodin.

Hlasujte O miminko Prachatického deníku za listopad 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během listopadu v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 23. prosince vybírat to nejsympatičtější a dát mu hlas.

Vyberte miminko za měsíc září 2016

Prachaticko – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během září v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 21. října vybírat to nejsympatičtější a dát mu hlas v anketě.

Hlasujte O miminko Prachatického deníku za měsíc srpen 2016

Prachatice /FOTOGALERIE, ANKETA/ - Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během srpna v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 23. září vybírat to nejsympatičtější a dát mu hlas v anketě.

Vybírejte miminko za měsíc červenec 2016

Prachatice /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během července v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 19. srpna vybírat to nejsympatičtější.

Hlasujte O miminko Prachatického deníku za červen 2016

Prachaticko /FOTOGALERIE, ANKETA/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během června v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 22. července vybírat to nejsympatičtější.

Anketa: Hlasujte o miminko měsíce května 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během května v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 1. července vybírat to nejsympatičtější.

Anketa: Hlasujte o miminko měsíce dubna 2016

Prachaticko/ANKETA, FOTOGALERIE/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během dubna v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 10. června vybírat to nejsympatičtější.

Anketa: Hlasujte O miminko Prachatického deníku za měsíc březen 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během března v rubrice Právě jsme se narodili, můžete až do pátku 20. května vybírat to nejsympatičtější.

Hlasujte O miminko Prachatického deníku za měsíc únor 2016

Prachaticko – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během února v rubrice Právě jsme se narodili, můžete až do pátku 29. dubna vybírat to, které je vám nejsympatičtější.

Dejte hlas nejsympatičtějšímu miminku za leden 2016

Prachaticko /FOTOGALERIE, ANKETA/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během ledna v rubrice Právě jsme se narodili, můžete až do pátku 25. března vybírat to, které je vám nejsympatičtější.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení