KHbL: HBC Prachatice B – TJ Platan Protivín 2:6 (0:1, 1:3, 1:2). Sestava domácích vyztužená maximálními posilami z áčka se postavila dosavadnímu lídrovi s nelehkým úkolem bodovat. Jejich plány naboural již ve 3. minutě Bican, který získal míček po neúčinných kličkách domácího Matouška, a jeho švih od modré se zastavil až pod víkem Pixovy svatyně – 0:1. Byl to jeden z mála pokusů hostí v první části, kterou borci z B týmu střelecky ovládli, ale ani jedna ze 14 střel nepropadla za gólmana Pavlíka. V 17. minutě využili Protivínští přesilovku, když si opět Bican seběhl na první tyč, dostal nahrávku od mantinelu a nedal Pixovi šanci – 0:2. A když o 3 minuty později dorazil, kdo jiný než Bican, míček za bezmocného domácího gólmana, došlo ke střídání maskovaných mužů – 0:3. V čase 22:53 snížil při přesilové hře Nachlinger přesnou střelou k tyči a bylo veseleji – 1:3. Jenže stejnou výhodu poté využili i hosté, když se vystřídavší Študlar nestihl včas zorientovat a střela od modré propadla za jeho záda – 1:4. Trenér Sedlecký burcoval své svěřence a všichni věřili, že mohou s výsledkem ještě něco udělat. Když se to nedařilo ve hře 5 na 5, měla pomoci přesilová hra. Jenže při souboji o vyhozený míček špatně (ne)vystartoval domácí brankář a než se stačil opět vzpamatovat, Javůrek byl u míčku dřív a prostřelil ho – 1:5. Tu samou přesilovku dokázali domácí zužitkovat, když Švácha nahrál a Matoušek umně tečoval míček do sítě – 2:5. Už to vypadalo, že takto utkání i skončí, ale v posledních sekundách utekli tři hosté a vykoupali Študlara jako ve vaně – 2:6.

2. NHbL: HBC Prachatice A – SK Pedagog ČB 1:3 (0:0, 1:0, 0:3). Domácí přivítali třetího těžkého soupeře. Po celé utkání se hrála hlavně taktická „šachová" partie. První oťukávací třetinu vyhráli domácí výrazně na střely, ale většina pokusů byla z dálky a ty nemohly hrdinu zápasu Bílého v brance Pedagogu ohrozit. Zajímavé věci se začaly dít až po přestávce. Ve 20. minutě Novák dvakrát zabránil možnému brejku hostí a ještě stačil nahrát Markytánovi, který si zpoza branky odcouval až ke střele a po zemi překvapil gólmana – 1:0. Pak už úřadovali oba brankáři. Před domácím Repkem to několikrát nebezpečně zavánělo gólem, ale on se vždy roztáhl v brankovišti nebo vrhl po míčku a podržel tým, i když ho několikrát spoluhráči nechali ze strachu z faulu proti atakujícím hostům na holičkách. Hostující Bílý přečkal i situaci, kdy se domácí už radovali z branky, ale rozhodčí rozpažil, neb míček nebyl celým objemem za čárou. Zdálo se, že pokud půjde vše jako dosud, ubojují Horalové hubenou fotbalovou výhru. Ale pak přišla 33. minuta a nahození hostujícího Mathého od červené, které před Repkem náhle změnilo směr a místo nad branku zamířilo do víka – 1:1. To byl asi rozhodující moment, protože domácí se zdáli jako opaření a téměř přestali hrát. Uklidnit je mohl Turek, ale jeho supertutovku před prázdnou brankou fantasticky do lapačky zneškodnil Bílý. Naopak hosté dostali nový elán, byli stále nebezpečnější . Na přelomu 40. a 42. minuty domácí ubránili dlouhé dvojnásobné oslabení, ale při následné klasické výhodě napřáhl za hranicí pravého kruhu Pavlík a trefil horní růžek branky – 1:2. Pro Horaly další šok. V závěrečné hře vabank bez brankáře se Horalům ani z další velké šance nepodařilo dostrkat míček za čáru a Pavlík výhozem přes celé hřiště pečetil výhru Pedagogu – 1:3.