Ostatní sporty

dnes 12:27

Martin Michek bude v neděli v Pacově hájit pozici lídra šampionátu motokrosařů

Pacov – Třetí díl Buksa/Ados mezinárodního mistrovství republiky v motokrosu bude hostit v neděli exjihočeský Pacov a Jihočech Martin Michek zde bude hájit pozici lídra průběžné klasifikace nejprestižnější třídy MX1.

dnes 11:36

Letní biatlon na Vodníku přilákal šest desítek nadějí

Vimperk /FOTOGALERIE/ - Jednalo se o poslední závod před Českým pohárem. Zátupci pořádajícího Vimperka patřili k nejlepším.

27.5.2017

OBRAZEM: Nejmenší triatlonisté bojovali v Prachaticích

Prachatice - Za pořadatelství DDM Prachatice se v sobotu dopoledne konal v pořadí již 24. ročník Dětského triatlonu.

27.5.2017

Hokejbalové přípravky bojují v Prachaticích

Prachatice /FOTOGALERIE/ - Místní hokejbalobvá aréna hostí další zajímavý turnaj těch nejmenších.

26.5.2017

Jaký byl vztah trenérů Svobody a Dvořáka? Bude hrát Šotola?

České Budějovice - Kdyby se napříč sporty vyhlašoval trenér roku, horkým adeptem by byl kouč Jihostroje René Dvořák. K týmu byl povolán v okamžiku, kdy se družstvu nedařilo. Jihostroj nehrál dobře. Konec sezony byl ale sladký. Jihočeši vyhráli finále extraligy a zlaté medaile náležitě oslavili. I s trenérem.

26.5.2017

Už jsi přihlášený na Husmuže 2017?

Prachatice - Nový triatlonový závod HUS MUŽ si rychle získává pozornost na sociálních sítích a sportuchtiví zájemci se už začínají pídit po možnosti zamluvit si místo na startu! I proto pořadatelé v tomto týdnu spustili on-line registraci!

26.5.2017

Kam vyrazit o víkendu za sportem na Prachaticku

Prachaticko - Víkend 27.-28. května. Tenisté Prachatic v sobotu hostí na svých kurtech Planou nad Lužnicí.

26.5.2017

Hvězda světového formátu Wilson Kipsang dorazí na českobudějovický půlmaraton

České Budějovice – Na skutečně velkou hvězdu se mohou těšit na jihu Čech. Na šestý ročník Mattoni půlmaratonu, který se koná za týden v sobotu 3. června, totiž dorazí bývalý držitel světové maratonského rekordu Wilson Kipsang.

26.5.2017

26.5.2017

Vimperské gymnastky ladily formu na přebory

Jindřichův Hradec - Slovan pořádal memoriál. Tereza Hojdekrová brala čtvrté místo.

26.5.2017

Na malé sportovce čeká v sobotu Dětský triatlon

Prachatice - Prachatický DDM pořádá 24. ročník závodu pro žáky 3. tříd ZŠ a mladší. Na startu budou i předškoláci.

25.5.2017

Jihočeští mladí stolní tenisté přivezli cenné kovy ze šampionátu v Havířově

Havířov – Jihočeský mládežnický stolní tenis dal o sobě zase pořádně vědět. Z mistrovství republiky mladšího žactva v Havířově přivezl hned čtyři medaile.

25.5.2017

Krajský přebor motokrosařů pokračuje v sobotu třetím závodem v Netolicích

Netolice – Třetí závod sedmidílného seriálu krajského přeboru v motokrosu přivítá v sobotu oblíbená trať Ingilinka v Netolicích.

25.5.2017

Malí i velcí bikeři míří na pohár do Čkyně

Čkyně – Oddíl Outdoor Kids Čkyně pořádá v neděli tradiční závod cross country horských kol, který je zařazen do Jihočesko – bavorského poháru XC MTB.

24.5.2017

Tomáš Šustek: Skloubit vrcholový sport a zaměstnání je těžké

Jindřichův Hradec – Dvaatřicetiletý Tomáš Šustek byl v Kooperativa NBL možná jediným basketbalistou, který vedle aktivního hraní chodil ještě do práce.

24.5.2017

Výkony na Sokolském ostrově ovlivnil nepříjemný vítr

České Budějovice – Na společném přeboru atletů Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje se nejvíce blýskl sedmnáctiletý Tomáš Němejc z domácího Sokola České Budějovice.

24.5.2017

Arnošt Petráček: Do vody jsem se vrhl odpočatý a plný elánu

České Budějovice – Handicapovaný plavec z Jankova Arnošt Petráček zakončil jeden paralympijský cyklus zlatem z Ria de Janeiro.Odpočinul si a s chutí se vrhl do další práce.

24.5.2017

Zlom v sezoně? Vztah s Janem Svobodou? Výkony Habra? Odpovídá René Dvořák

České Budějovice - V pátek přinese tištěné vydání Deníku velký a detailní rozhovor s trenérem Jihostroje České Budějovice René Dvořákem. Na jaké otázky odpovídal? Na všechny, které mu byly položeny. Nevyhnul se ani jediné.

24.5.2017

Žáci prvního stupně ZŠ bojovali v lehké atletice

Prachatice /FOTOGALERIE/ – Sportovní areál v Prachaticích hostil další atletické klání školních soutěží. Tentokrát se představili mladí sportovci ze druhých až pátých tříd základních škol z Prachaticka.

24.5.2017

Po výhře ve Strakonicích tenisté Prachatic nestačili na Krumlov

Prachatice - V dalším kole krajské soutěže Prachatičtí přivítají Planou nad Lužnicí. Po letech zvou diváky na mistrovský tenis.

23.5.2017

OBRAZEM: Děti z Prachaticka závodily na stadionu

Prachatice - Městský stadion v Prachaticích se zaplnil dětmi, které soutěžily v lehké atletice. Akci pořádal DDM.

22.5.2017

Mistry přijal primátor. Jsem na ně pyšný, uvedl. Podívejte se na video

České Budějovice - Mistry z českobudějovického Jihostroje přijal primátor města Jiří Svoboda. "Jsem na výkony volejbalistů pyšný," uvedl doslova. Dlouháni dorazili v čele s prezidentem Janem Divišem.

22.5.2017

V Písku na Hradišti pořádají velké motoristické závody už pětadvacet let

Písek – Již dlouhých pětadvacet let pořádají v Písku na Hradišti velké motoristické závody. Poprvé se zde uskutečnil pohárový závod motokár 13. června 1992.

22.5.2017

Simona Šimůnková po maturitě skočila do vody. Proč? Podívejte se na video

České Budějovice - Úspěšná česká triatlonistka Simona Šimůnková (TriSK ČB) má za sebou velmi důležitý životní krok. Jak ho zvládla? V českobudějovickém Gymnáziu Česká byla u maturitní zkoušky. Reportáž přímo z maturitní třídy najdete také v úterním tištěném vydání Deníku.

21.5.2017

Odchovanec Pedagogu Petr Mikl slaví titul hokejbalového mistra republiky

Praha – Hokejbal se naučil hrát v Českých Budějovicích na Pedagogu a základy dostal na Branišovské ulici dobré. Gólman Petr Mikl (25 let) slaví v dresu Kert Parku Praha titul mistra republiky, na kterém měl skutečně výrazný podíl.

20.5.2017

Tovární pilot Škody Jan Kopecký vyhrál již potřetí v řadě Rallye Český Krumlov

Český Krumlov – Favorit zvítězil. Jan Kopecký s vozem Škoda Fabia R5 obhájil své loňské prvenství a stal se vítězem 45. ročníku Rallye Český Krumlov.

19.5.2017

Karel Forejt: Brooks překvapil

Jindřichův Hradec – Basketbalisté Jindřichova Hradce byli letos loňského barážového nerváku ušetřeni. V tomto ročníku Kooperativa NBL obsadili 10. místo.

19.5.2017

Tipy, kam jít o víkendu na Prachaticku na fotbal

Prachaticko - V krajské I.A třídě je na programu derby mezi Vimperkem a Prachaticemi.

18.5.2017

Patnáct škol bojovalo ve štafetách o postup do Čáslavi

České Budějovice /FOTOGALERIE/ - Sokol České Budějovice uspořádal ve čtvrtek krajské kolo (finále) Štafetového  poháru 2017.