Byl pro vývoj zápasu klíčový hned jeho začátek, když jste už v páté minutě prohrávali 0:2?
Nevyvíjelo se to pro nás dobře. Prohrávat v páté minutě 0:2 není příjemné. Prokázali jsme ale charakter a vrátili jsme se do zápasu i za nepříznivého stavu, protože později jsme znovu prohrávali 1:3. Bohužel jsme nakonec ale o gól prohráli a body nemáme.

Mrzel vás hodně třetí inkasovaný gól, který jste dostali po zbytečných vyloučeních v době vašeho tlaku?
Faul v útočném pásmu je zbytečný. Když je hra u soupeře, tak je pro naši bránu nejméně nebezpečný. To je jasné. I když je to třeba faul z přemíry snahy, tak toho se musíme vyvarovat. Musíme hrát v pěti a nejlépe si sami vynutit nějaké vyloučení, abychom hráli přesilovku.

Dvakrát jste v průběhu minuty a deseti vteřin našel Mitche Fillmana, jenž dvěma rychlými góly srovnal na 3:3. Byla to secvičená situace?
Dá se to tak říct. Mitch pálil výborně. Trefil to opravdu perfektně.

Rozhodující čtvrtý gól dali hosté poté, kdy jste chybovali při střídání? Byl jste zrovna na ledě?
Na ledě jsem byl a šel jsem střídat. Posunuli jsme puk z naší modré na jejich. To byla chyba. Kotouč musí jít až do jejich pásma, aby se nám hned nevrátil zpátky. Soupeř to hned otočil a tím gólem vyhrál zápas.

Venku panuje poměrně značné teplo. Bylo vám horko i na ledě?
Bylo. V hale bylo horko a tím byl zápas ještě náročnější. Také led byl tím pádem trošku měkčí.

Tři body, které jste vyválčili v Pardubicích, jste teď ztratili doma s Karlovými Vary. Berete to tak?
Takhle bych to nebral. Každý zápas je jiný. Musíme se dívat dál. Zápasů je ještě spousta a bodů ve hře také. Nemá cenu se ohlížet. Teď se musíme soustředit na Jihlavu.