HC Vimperk – HC Telč 3:2 (2:0, 1:1, 0:1). Velmi důležité vítězství, ale… Telč, která nemá v soutěži ani bod, opět hrála ten nepříjemný hokej, který umí, vytrvale bránila, vynikající brankař a rušové, přímočaré protiútoky. Domácí, ač byli favorité, tuto roli zvládali pouze na oko a zvláště druhá polovina utkání byla ze strany Vimperka špatná. Co je platná převaha, která je brankově bezzubá. Domácím chyběli Novák, J. Hrubý, Voldřich a Grulich.
Zápas začali domácí váhavě a rozháraně, zatímco hosté jednoduše a kousavě. Až tlak druhé pětky v 6. minutě bylo to pravé, jak by se domácí měli prezentovat. V 7. minutě byl v ideální pozici Slabý, ale netrefil branku, v 9. minutě se Vimperku povedlo přečíslení, Šedivý ideálně našel Jandu a domácí šli do vedení. O 11. minutě se dá krátce napsat, Drabeš zachytil puk a Pešl v koncovce chybu hostů potrestal druhou brankou. Do konce třetiny ještě Král minul prázdnou branku a Ženíšek prostřelil brankáře Telče mezi nohy a odtud puk putoval do tyče a od tyče ven do pole.