VYBRAT REGION
Zavřít mapu

13. zasedání VV OFS

Prachatice - Při středečním zasedání projednával VV Okresního fotbalového svazu řadu důležitých bodů.

18.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Vladimír Klíma

STK: V úvodu soutěže byl problém s nepřipraveným hřištěm ve Zbytinách, byl zde odložen zápas se Zdíkovem. Nyní pro špatné počasí přeložen turnaj minikopané. VV schválil upřesnění článku 4 RS a článku 21 RS. Upravené znění bylo e–mailem zasláno do oddílů a je nutné se jím ihned začít řídit.

Komise mládeže: Plánovaný dvojzápas okresních výběrů v Jindřichově Hradci se nekonal, přeložen na 29. dubna. Nyní 22. dubna domácí dvojzápas výběrů s OFS Strakonice. Dle potřeby bude OFS spolupracovat na mezinárodním turnaji žáků ve dnech 5. a 6. června, který pořádá Tatran Prachatice spolu se ZŠ Národní Prachatice. Předpokládá se účast až deseti týmů.

Disciplinární komise: V úvodu jara zatím obvyklé prohřešky, nebyl udělen žádný extrémní trest.

Komise rozhodčích: Uskutečnil se seminář spojený s výkladem předsedy Pravidlové komise ČMFS J. Kureše. Velmi dobrá kvalita semináře, proto mrzí neúčast pozvaných zástupců oddílů. Přítomen byl pouze zástupce Hraničáře Borová Lada.

Různé: Zastupující předseda V. Klíma poděkoval všem za zdárné přestěhování kanceláře OFS do nových prostor v bývalé Jitoně. Byl předložen a schválen dokument týkající se povinností a náplně práce sekretáře svazu. Schváleny termíny odesílání a zveřejňování zpráv odborných komisí. Předsedové komisí do 30. května předají plán nejbližších akcí tak, aby mohly být sekretariátem zajištěny. Náměty na doplnění Rozpisu soutěží je nutno předat na VV nejpozději do 15. června. Setkání okresů s KFS se uskuteční 16. května na Chatě Libín. Organizační zajištění má tentokrát na starosti OFS Prachatice. VV vzal na vědomí dopis OFS Jablonec. Přítomná tajemnice OTS M. Čertíková poděkovala členům VV za velmi dobrou spolupráci těchto složek v posledních měsících.

Autor: Vladimír Klíma

18.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Cipískoviště. Ilustrační foto

Cipískoviště skončilo. Nahradí ho Pískoviště

Na zámku Kratochvíle netoličtí TYLáci hrají letos v létě Lucernu. Ilustrační foto

Do tmy září Lucerna, zahradě doslova sluší

Krumlovský vícemistr světa míchal svůj stříbrný drink na Staroměstském

Český Krumlov - Českokrumlovský barman Jan Lukas z baru Apotheka získal úžasné 2. místo na mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink 2017.

Právě jsme se narodila

Prachaticko - Seznamte se s nově narozenými miminky z Prachaticka.

Opustili nás

Prachaticku - Na Prachaticku v uplynulých dnech zemřeli:

OBRAZEM: Ve Volarech přivítali nové občánky

Volary - Paní matrikářka Anna Hodánková představila místostarostovi Ladislavu Taušovi devět nových nejmenších občánků města.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies