Skupina A

Šumavské Hoštice – Vlachovo Březí B 0:1 (0:1). Hrálo se podprůměrné utkání s minimem šancí na obou stranách. O výhře hostů rozhodl ve 25. minutě Stropnický. Rozhodoval Háša.
Dub – Pěčnov 2:3 (1:1). V první dvacetiminutovce byli hosté lepší a vedli 0:1. Postupně se domácí osmělovali, začali ostřelovat branku soupeře, ale z deseti střel skončila v síti jediná. I ve druhé části měl Dub několik šancí a dostal se do vedení 2:1. V závěru utkání však hosté znovu přidali na obrátkách a podařilo se jim zápas otočit. Branky: Humpolák a Dvořák – Nedvídek, Landgráf a Štangret. Rozhodoval Ketzer.
Nebahovy – Vacov 2:3 (1:1). Ve vyrovnaném duelu byli šťastnější hosté. Přestože v tomto utkání prakticky o nic nešlo, hrál se slušný fotbal. Branky: J. Mráz 2, Jíška, Mucha a Král.
Svatá Maří – Vitějovice 1:4 (1:1). Domácí dokázali s favoritem držet krok celý poločas, po změně stran však již slavila úspěch zkušenost hostů. Branky: Sova – Vorlíček 2, Váša a Trojan.

Skupina B

Lenora – Zbytiny 5:2 (3:1). Domácí prospali začátek a v 8. minutě prohrávali, a to ještě Lebeda spálil šanci před prázdnou brankou. Pak se již domácí probudili a po brankách Vairicha, Sládečka a Wagnera stav otočili. Ve druhém poločasu rychlejší hosté snížili na 3:2. Domácí se pozvolna dostali do tempa a vše uklidnil gólem V. Jančovič, navíc trefil i břevno. Pátou branku přidal Jiraň. Rozhodoval Hodek.
Horní Vltavice – Ktiš 2:2 (1:2). Na těžkém terénu se v úvodu více dařilo hostům, kteří šli do vedení po brankách Šímy a J. Grilla. Před přestávkou snížil z trestného kopu Krnák. O vyrovnání se zasloužil hlavou po rohovém kopu Bihari. V závěru měli hosté šanci na tři body, ale J. Szabo na postu gólmana jim reflexivním zákrokem radost nedopřál. Domácí dohrávali v deseti po vyloučení Kříže. Rozhodoval Harvalík.
Borová Lada – Záblatí 0:7 (0:3). Domácí měli velké problémy se sestavou a povolali k utkání všechny zdravé hráče. Do branky si stoupl L. Miko starší (53 let). Hosté byli od začátku lepší a viditelně po zimě rozehranější. Domácí neměli prakticky kde trénovat, když ještě týden před zápasem ležel na hřišti sníh. Branky: Kvasnička 2, Koutný, Pavlištík, V. Sova, M. Kolafa a Pouček. Rozhodoval Barták.
Volary B – Stožec 1:3 (1:0). Utkání mělo dva rozdílné poločasy, v prvním byli lepší domácí, po přestávce hosté. Branky: Mlynár – Fleischmann, Kupsa a Kvasnička. Rozhodoval Harvalík.