Pietní akce se zúčastnily, vedle domácí jedenáctky, i prachatický Tatran a celek Kašperských Hor z Plzeňského kraje. Loňský vítěz, SK Lhenice, se zúčastnit nemohl. V den turnaje totiž ještě hrál svůj mistrovský duel jak lhenický A tým, tak i jejich B celek a mnoho hráčů staré gardy je stále ještě v těchto mužstvech hráčsky nebo funkcionářsky činných. Dalšími, z tradičních návštěvníků turnaje byli i členové rodiny J. Zoubka st., ať již z nedalekých Lažišť, tak i z jeho rodiště, severočeského městečka Štětí.

Turnajový jízdní řád byl vzhledem ke třem účastníkům operativně upraven na hrací systém každého, s každým na 2x30 minut.

SG FC Pěčnov – SG Tatran Prachatice 4:1 (0:1)

V úvodním dějství měly očividně navrch Prachatice, v jejichž řadách patřili mezi tahouny zejména Lukáš Kubát (aktuálně trenér A týmu), nestárnoucí stoper Pavel Zelený, exligový Pavel Babka (České Budějovice, Plzeň) a jeden z největších talentů historie Tatranu Jan Zumr. Právě on měl na svých kopačkách v první půlhodince utkání mnoho šancí, z nichž však dokázal prostřelit výborného Pavla Fučíka v pěčnovské svatyni pouze jednou ve 25. minutě. Po změně stran se karta začala rychle obracet, a to zejména díky brankám dlouholeté opory nedalekého Lažiště Stanislava Faláře. Ten nejprve ve 32. minutě krásnou ranou zpoza vápna vyrovnal a ve 39. a 43. minutě přidal další dva zásahy do černého. Na konečných a pro Tatran až moc krutých 4:1 zvýšil mistr kličky Václav Wimberský, ve svých 52 letech stále ještě aktivní hráč OP Prachaticka. Na nelichotivém výsledku duelu pro Tatran se zřejmě podepsal i podstatně vyšší věkový průměr borců z okresního města, což bylo v závěru na place znatelné.

Bikeři absolvovali na Zadově další díl Českého poháru.
OBRAZEM: Zadov hostil Český pohár horských kol

SG Tatran Prachatice – SG TJ Kašperské Hory 9:2 (6:1)

Vzápětí si zkušení prachatičtí plejeři spravili chuť, když rozstříleli nováčka turnaje z Kašperských Hor. Gólově řádil Jan Zumr, jenž pro Prachatice obstaral dokonce pět branek. Dalšími úspěšnými střelci byli ještě za Tatran Josef Blochin Veselý, Radek Švancar, Pavel Gabén Zelený. Jednou se ještě trefili nešťastně do vlastní sítě i hráči z klatovského okresu. Hosté při vší snaze dokázali protlačil míč za záda prachatického matadora Zdeňka Chocholouše jen dvakrát, když jeden gól dal Míka a druhý si Prachatičtí dali sami.

SG Pěčnov – SG Kašperské Hory 7:0 (4:0)

V posledním souboji celé vydařené akce si domácí stará garda již pohár vzít nenechala a slaví čtvrté vítězství v sedmileté historii memoriálu. Na debaklu soupeře se podíleli dvakrát Josef Boháč a Václav Hesoun, po jedné brance připojili i Václav Heinzl, Václav Wimberský a Jaroslav Sedlák.

Díky péči pořadatelů a štědrosti sponzorů byly ihned po skončení celého klání předány zúčastněným oddílům i vybraným jednotlivcům pěkné ceny.

Vimperk - Blatná 1:2.
Vacov záchranářský bod nezískal

Nejlepším hráčem turnaje se stal Jan Zumr, brankářem Pavel Fučík a titul Mister Fit pro nejstaršího hráče získal František Fuchs (75 let) z Kašperských Hor. Oceněni byli i nejlepší dva hráči každého týmu: Pavel Zelený a Pavel Babka (Prachatice), Václav Wimberský a Stanislav Falář (Pěčnov), František Fuchs a Roman Míka (K. Hory).

Ke zdaru celého sportovního klání přispěl také velkou měrou i jediný a již tradiční arbitr tohoto turnaje Milan Kavulok.

Takže na jediné fotbalové akci v Pěčnově (soutěžně se zde kopaná bohužel již několik let nehraje) zase za rok na shledanou.