Ve skupině A potvrdil lídr tabulky své postavení a dokonce zvýšil svůj náskok, jelikož Záblatští ztratili dva body v Nebahovech. Postupová pětice je již skoro jasná.

Nebahovy – Husinec 2:4 (1:3). Zápas hraný ve svižném tempu dle očekávání zpočátku ovládli hosté, kteří potrestali tři chyby domácích a zajistili si pohodlný náskok. Domácí však hru zpřesnili a těsně před koncem poločasu snížil V. Rosa na ještě nadějný rozdíl. Ve druhé půli měli domácí hru překvapivě více pod kontrolou, ale neproměňování šancí zhatilo naději na zisk bodu. Navíc hosté z jednoho brejku udeřili počtvrté a pojistili si své vedení. Stejně jako v první půli těsně před koncem J. Toncar snížil na konečných a přijatelných 2:4. Branky: V. Rosa a J. Toncar – Červík, M. Zelený, Brishten a Rauscher.

Vitějovice – Záblatí 3:3 (1:3). Trochu pozdní zablýskání na lepší časy v podání domácích. Favoritovi sebrali dva body, přesto stále hodně dluží své pověsti. Domácí zaslouží pochvalu za hru ve druhém poločasu, ve kterém byli lepší. Branky: Ludačka, R. Doubek a Tremmel – Klabouch 2, Mir. Kolafa.

Dub – Volary B 4:2 (2:1). Hosté začali hodně odvážně, vytvořili si tři šance a jednu z nich proměnili. Domácí se rozjížděli pomalu, ale patřil jim závěr poločasu a šli do vedení. Iniciativu si podrželi i ve druhém poločase, ale hosté mohou litovat, že lépe nevyužili vstupu do utkání. Nakonec si Dubští zaslouženou výhrou pojistili třetí postupovou příčku. V utkání se loučil po pětadvacetileté činnosti osvědčený domácí kanonýr Barcal. Branky: Nosek 2, Friš a Rejžek – D. Kučera a M. Kučera.

Lhenice B – Zbytiny 5:3 (2:1). Domácí začali dobře a šli do dvoubrankového vedení. Pak ale promarnili tři dobré šance. Po přestávce zvýšili na 3:1, jenže hosté dokázali vyrovnat. Závěr utkání již patřil domácím, kteří ovládli hru. Přes porážku předvedli hosté dobrou hru. Branky: Beran 3, Pořádek a Mahák – Lebeda, Lenc a L. Václavík.

8. Volary B 0 0 11 11:61 0

Ve skupině B vedoucí celky svorně vyhrály o tři branky, a tak není na čele tabulky nic nového. Vacovské béčko ale má utkání k dobru.

Svatá Maří – Volary 2:5 (0:3). Hosté nasadili od začátku vysoké tempo hry, jemuž domácí nestačili. Po přestávce se situace změnila. Domácí se zlepšili a byli favoritovi vyrovnaným soupeřem. Stačilo to však jen na úpravu skóre. Branky: Skalický a Košnař – Svěchota 3, Sedlák a Mach.

Borová Lada – Vacov B 1:4 (0:2). Favorizovaní hosté měli od začátku více ze hry a nikoho nenechali na pochybách, že si odvezou všechny tři body. Branky: Zbořil – Kubovec 2, Hanzlík a Hlásek.

Stachy B – Zdíkov 2:1 (0:0). V utkání nevalné úrovně byli na šance lepší hosté, ale po drobných zaváhání jejich brankáře ve 2. poločase vstřelili domácí dvě branky. Hosté v samém závěru korigovali, ale na vyrovnání již nebyl čas. Branky: Eigner a Druta – Pešek.

Horní Vltavice – Šumavské Hoštice 0:3 (0:1). Domácí prožívají jednu z nejhorších sezon. Ani tentokrát se neradovali. Přes veškerou jejich snahu šli do vedení z přísné penalty hosté. Po změně stran si dali domácí polovlastní gól a bylo rozhodnuto. Domácí již pomalu zapomínají na to, jak chutná vítězství, ale asi pro to ne všichni dělají maximum. Stínem utkání byl nezaviněný úraz jednoho z hostujících hráčů, jenž byl převezen do nemocnice v Prachaticích. Branky: J. Gaier (11), Hrabák a J. Hanzal.

1. Volary A 9 1 1 53:16 28
2. Vacov B 9 1 0 38:9 28
3. Šumavské Hoštice 5 2 4 18:21 17
4. Zdíkov 5 1 5 27:21 16
5. Svatá Maří 5 0 6 33:30 15
6. Borová Lada 4 0 7 18:33 12
7. Stachy B 3 0 8 15:41 9
8. Horní Vltavice 0 1 9 13:44 1