Víkendové kolo fotbalového okresního přeboru mužů narušila nepřízeň počasí. Hned dvě utkání byla dopředu přeložena na náhradní termín. Ve zbylých čtyřech zápasech vyhrávali favorité a čelo tabulky se tak ani trochu nezměnilo.

Svatá Maří – Husinec 3:7 (0:2). Tentokrát domácí favorita nezaskočili jako před týdnem, kdy porazili béčko Lhenic. Hosté se dostali až do čtyřbrankového vedení, které si v závěrečně půlhodině v klidu hlídali. Husinec v dalším kole hostí vedoucí Zdíkov a jeho forma je výbornou pozvánkou na tento duel. Branky: Vondrášek 2, M. Sýs – Štangret 2, Pešek, Maryška, Rauscher, Kneifl a M. Zelený.

Šumavské Hoštice – Volary 3:2 (1:0). Domácí byli v utkání s předposledním celkem tabulky favoritem. Tuto skutečnost podtrhoval i fakt, že hosté přijeli k utkání pouze v deseti lidech. Přesto bojovali a odvezli si solidní výsledek. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení a vypadalo to, že si v klidu dokráčejí pro tři body. Soupeř však dokázal vyrovnat a deset minut před koncem utkání dokonce sahal i po bodu. Nakonec však domácí rozhodli o vítězství po přesném zásahu Gaiera. Branky: M. Mráz, Klimek a Gaier – L. Iliev 2.

Zdíkov – Dub 8:0 (3:0). Tentokrát již Zdíkov podal výkon hodný týmu, který vede tabulku a míří do vyšší soutěže. Je ale pravda, že jim hosté povinné vítězství hodně usnadnili, protože přijeli do Zdíkova pouze v deseti lidech. Domácí si z utkání udělali střelnici. Branky: Šebánek a Pešek 2, Š. Kurej, Tesař, L. Švarc a Schwarz.

Lhenice B – Nebahovy 3:1 (1:0). Po překvapivé porážce v minulém kole ve Svaté Maří se tentokrát fotbalisté béčka Lhenic nenechali překvapit a dokráčeli si pro všechny body. Zůstali tak druzí v tabulce. Do vedení šli hned v úvodu utkání. To však bylo z bou stran na dlouho vše. Dvacet minut před koncem utkání hosté vyrovnali a sahali po bodu. Další bodovou ztrátu však Lheničtí odmítli, čtvrt hodiny před koncem šli do vedení a výhru potvrdili minutu před závěrečným hvizdem. Branky: Michal Sedlák 2, D. Lukač – M. Rosa.

Borová Lada – Vitějovice odloženo na 1. května.
Horní Vltavice – Zbytiny odloženo na 21. května.

1. Zdíkov 13 0 2 67:12 39
2. Lhenice B 10 1 4 49:27 31
3. Šumavské Hoštice 9 2 4 40:33 29
4. Husinec 9 1 5 56:25 28
5. Nebahovy 7 1 7 47:31 22
6. Vitějovice 6 3 5 28:30 21
7. Svatá Maří 6 2 7 28:37 20
8. Dub 6 2 6 33:43 20