VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nevidomí a výstava nevidomého umělce sochaře Pavla Slámy

Prachatice - Ve středu 29. března se sešli zrakově postižení a nevidomí v Prachaticích a připravovali aktivity pro nejbližší období, v čele s předsedkyní SONS (Sjednocené organizace nevidomých a zrakově postižených) Ivanou Stránskou, v Komunitním centru Na Sadech v Prachaticích.

Hřiště prodraží meliorace i úpravy okolního térenu

Prachatice – Za milion dvě stě tisíc chtěli Prachatičtí postavit nové hřiště u hasičské zbrojnice ve Starých Prachaticích. Radní k částce přihodili dalších sedm set tisíc korun.

Unavení turisté si nemají kde sednout

Stožec - Lavičky, které byly v místě zvaném Smolná Pec, zmizely.

Ceny pohonných hmot v Jihočeském kraji opět klesly

České Budějovice - Ceny pohonných hmot v Jihočeském kraji za poslední týden opět klesly. Natural 95 stojí 30,49 Kč a nafta 29,84 Kč. Obě komodity tak zlevnily za posledních sedm dnů přibližně o 20 haléřů. Vyplývá to z aktuálních informací společnosti CCS.

Trojnožky sčítají auta

Prachatice – Ještě v pátek budou na třech místech u hlavních silnic v Prachaticích sedět studenti dopravního oboru ČVUT a hlídat zařízení, které sčítá dopravu.

Firma začne odvážet nebezpečné látky ze Lhenic

Lhenice – První vlaštovka, která řekla, že z bývalého areálu ACHP ve Lhenicích zmizí toxický odpad, přiletěla na sklonku minulého roku.

Nádherné úterý zahájily děti v knihovně

Prachatice - V březnu slaví každoročně všichni čtenáři svůj svátek.

Co s volným časem na Prachaticku?

Prachaticko - Nabízíme vám několik tipů, jak strávit volný čas.

Teplá fronta přinese slabý déšť

Jižní Čechy – Přes území Jihočeského kraje bude i nadále přecházet teplá fronta. Sluníčka si ale podle předpovědi meteorologů ve čtvrtek tolik neužijeme.

Jihočeský kraj zatím o stávce řidičů nemá informace

České Budějovice  - Jihočeský kraj zatím nemá informace o tom, že by se řidiči autobusů v regionu připojili k plánované stávce, která se podle odborářů uskuteční 6. dubna. Důvodem stávky jsou požadavky řidičů na zvýšení mezd. Jihočeský kraj zatím nemají od odborářů jakékoliv oficiální informace, řekl náměstek hejtmana Jan Kubík.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies